Пропустити навігацію

ІНФОРМАЦІЯ про результати аудиторських досліджень та контрольно-перевірочної роботи за І квартал 2018 року

Відповідно плану роботи управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області на І  півріччя 2018 року проведено внутрішні аудити в двох підвідомчих управліннях (Білоцерківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області,  Переяслав-Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області).

З 26 березня 2018 року розпочато аудит у Броварському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області.

Протягом першого кварталу 2018 року  спеціалістами контрольно-перевірочної роботи управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю проведено 3379 контрольних заходів.

За результатами позапланових перевірок видано 344 розпорядчі документи про усунення порушень щодо недостовірних відомостей, поданих до Державного реєстру загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. По донарахованих страхових внесках направлено 2 вимоги на суму 3915,99 грн., застосовано 3 фінансові санкції на суму 1020,00 грн.

Найбільшу питому вагу в загальній кількості проведених контрольних заходів складають звірки з первинними документами відомостей, поданих для обчислення пенсії – 83,95 %, яких протягом І кварталу 2018 року  проведено 2836.

За результатами проведених звірок попереджено порушень – 799 (недостовірні відомості подані для обчислення пенсій).

З метою контролю за цільовим використанням коштів Пенсійного фонду України спеціалістами за період з січня по березень 2018 року проведено 130 перевірок банківських установ, об’єктів поштового зв’язку, установ, де особи перебувають на повному державному утриманні та управлінь соціального захисту населення.

background Layer 1