Пропустити навігацію

Про реалізацію проекту «Я маю право!» говорили на семінарі із юридичною службою Пенсійного фонду в області

2304 foto voronyuk1111111111 - Про реалізацію проекту «Я маю право!» говорили на семінарі із юридичною службою Пенсійного фонду в областіСемінар для працівників юридичної служби головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області за тематичним спрямуванням «Реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» провела у головному управлінні представник головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Віра Піскун.

 

Даний проект спрямований на формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, сприяє підвищенню рівня знань громадян щодо гарантованих Конституцією та законами України прав у різних сферах життя.

 

Одним із пріоритетних завдань даного проекту є широка просвітницька робота та належне інформування громадськості про реалізацію правового захисту кожного громадянина,2304 foto 222222222 - Про реалізацію проекту «Я маю право!» говорили на семінарі із юридичною службою Пенсійного фонду в області можливості скористатися ним та убезпечення в разі протиправних посягань. Серед іншого, основні теми, оголошені в рамках всеукраїнського проекту – це протидія насильству над жінками та дітьми, боротьба з корупцією у навчальних закладах, отримання аліментів та стягнення заборгованості із заробітної плати тощо.

 

Варто зазначити, що 27 березня цього року між головним управлінням Пенсійного фонду України в області та головним територіальним управлінням юстиції в області був підписаний Меморандум про співпрацю та організацію взаємовідносин, що передбачає проведення спільних інформаційних та правоосвітніх заходів в рамках реалізації на Кіровоградщині даного проекту, в тому числі серед громадян, що знаходяться у сфері обслуговування Пенсійного фонду України.

background Layer 1