Зустріч зі школярами у Малій Висці провели в рамках пенсійного всеобучу
Про актуальні питання пенсійної системи говорила з учнями та педагогами Маловисківської загальноосвітньої школи № 3 начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 головного управління Фонду в області Наталія Липницька під час інформаційної зустрічі, що відбулася 21 березня 2019 року.
Фахівець Пенсійного фонду звернула увагу майбутніх працюючих громадян на важливість офіційного працевлаштування, що дозволить надалі отримувати легальний дохід і соціальний захист держави. Розповіла, що солідарна система пенсійного забезпечення базується на страховому принципі: розмір пенсії особи залежить від страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено внески до Пенсійного фонду. Отримуючи заробітну плату в «конверті», працівники втрачають соціальні гарантії, і саме тому громадянам слід наполягати на укладенні з роботодавцями трудової угоди.
Під час зустрічі також йшлося про використання новітніх технологій та дистанційного обслуговування громадян, в тому числі СМС-інформування, та використання Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України для отримання додаткової інформації.
Для розширення знань із пенсійної тематики учні та викладачі отримали інформаційні буклети і рекомендації щодо користування Веб-порталом Пенсійного фонду України.