Банківські установи – постійні соціальні партнери Пенсійного фонду
Про актуальні питання залучення пенсіонерів до банківського обслуговування йшлося під час зустрічі з керівництвом та трудовим колективом Новоукраїнського відділення Кіровоградського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк», яка відбулася 15 травня 2019 року.
Головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 11 головного управління Пенсійного фонду в області Ірина Шеверя та представники банківської установи обговорили питання створення додаткових комфортних умов та сервісів для подальшого розширення кола бажаючих отримувати пенсії через банківські рахунки, розширення існуючої мережі банкоматів, встановлення терміналів у відділеннях «Укрпошти» на території сільських та селищних рад району.
Працівників установи було поінформовано про дистанційні сервіси Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, а також роздано тематичні буклети.
16 травня цього року у Компаніївському сервісному центрі відбулася зустріч із представником районного відділення АТ «Райффайзен Банк Аваль» та обговорені послуги, що пропонуються пенсіонерам, які відкривають у банку рахунок для отримання пенсійних виплат. Було наголошено на зручності та вигідності отримання коштів через банк та запропоновано розмістити рекламний стенд та агітаційні буклети відповідної тематики в приміщенні сервісного центру.
На сьогоднішній день виплати за усіма новими пенсійними справами, які призначаються з 2018 року, виплачуються за бажанням пенсіонерів виключно через відділення банків. Таким чином, спостерігається тенденція зацікавленості отримувачів пенсійних виплат до обслуговування через банківські установи.