На Кіровоградщині продовжують здійснювати прийом громадян на віддалених робочих місцях згідно із затвердженими графіками
Цього тижня головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 3 (сервісного центру) Катерина Дибенко здійснила прийом у Великосеверинівській та Катеринівській ОТГ.
Пенсійниця поінформувала про вже проведені з січня перерахунки пенсії та анонсувала календар подальших перерахунків у 2022 році, надала індивідуальні консультації щодо пенсійних виплат особам, які завітали на прийом, та видала необхідні довідки.
Також фахівець Фонду зустрілась з працівниками сільських рад, де здійснюються прийоми. Катерина Дибенко ознайомила присутніх на зустрічі з найбезпечнішим та найефективнішим варіантом доступу до пенсійних послуг, які можна отримати в будь-який час і які доступні зі смартфонів, планшетів та комп’ютерів, – вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України та роздала друковані матеріали з покроковими інструкціями щодо реєстрації та подання документів на “Автоматичне призначення пенсії”.

