Пропустити навігацію

ПЕРЕД ПОДАННЯМ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ НА ОЦИФРУВАННЯ РАДИМО ПЕРЕВІРИТИ ПРАВИЛЬНІСТЬ ЇЇ ОФОРМЛЕННЯ

“Електронна трудова книжка” ‒ зручний та доступний електронний сервіс і для працівників, і для роботодавців”, ‒ таким твердженням розпочала свій виступ перед трудовим колективом Центральноукраїнського національного технічного університету заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 (сервісного центру) Наталя Криволап.
Фахівчиня наголосила, що процес оцифрування трудових книжок розпочався у червні 2021 року. Відтоді чимало роботодавців передали скани трудових книжок працівників, здебільшого для працівників передпенсійного віку, і це значно полегшило процес призначення пенсій.
“Електронна трудова книжка” дозволяє подавати через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України скан-копії паперових трудових книжок та інших документів, які підтверджують трудову діяльність, зберігати в електронному вигляді інформацію про страховий стаж, сплачені страхові внески.
Також представниця головного управління зазначила, що інформація про страховий стаж з 01.01.2004 року зараховується лише за даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.
“Перед поданням трудової книжки на оцифрування раджу перевірити правильність її оформлення для уникнення зайвих питань. Якщо ж ви не виявили жодних недоліків під час заповнення трудової книжки, то можете сканувати свій документ та завантажувати його в особистому кабінеті на вебпорталі Фонду  https://portal.pfu.gov.ua ”, ‒ рекомендувала Наталя Криволап.
Скан-копії всіх заповнених сторінок трудової книжки
подаються у хронологічному порядку та мають відповідати
таким вимогам:
 повинні бути кольоровими та чіткими;
 відображати всі реквізити документа (назва документа, серійний номер, дата видачі, печатки, підписи, ПІБ власника) та безпосередньо самі записи (рекомендована роздільна здатність при скануванні — 300 dpi);
 формат зображення має бути .jpg або .pdf;
 розмір кожного файлу не має перевищувати 1 Мб.
Разом з трудовою книжкою додаються скановані документи, що підтверджують страховий стаж:
документи про здобуття освіти;
 свідоцтво про народження дитини;
 військовий квиток;
 інші документи, які підтверджують періоди роботи, – у разі необхідності.
“Сервіс також дозволяє переглянути набутий страховий стаж, а в разі потреби ‒ внести зміни чи уточнення відомостей про стаж працівника на вебпорталі ПФУ”, ‒ на завершення виступу поінформувала фахівчиня.
IMG 20240130 165237 - ПЕРЕД ПОДАННЯМ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ НА ОЦИФРУВАННЯ РАДИМО ПЕРЕВІРИТИ ПРАВИЛЬНІСТЬ ЇЇ ОФОРМЛЕННЯsnapedit 1706624804917 - ПЕРЕД ПОДАННЯМ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ НА ОЦИФРУВАННЯ РАДИМО ПЕРЕВІРИТИ ПРАВИЛЬНІСТЬ ЇЇ ОФОРМЛЕННЯ
background Layer 1