Пропустити навігацію

ПІЛЬГИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

2139 - ПІЛЬГИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИГромадяни, які з початку повномасштабного вторгнення проживали на тимчасово окупованих територіях або територіях активних бойових дій, де структурні підрозділи з питань соціального захисту населення не мали можливості здійснювати свої повноваження, пільги виплачувались централізовано, відповідно до постанови КМУ від 07 березня 2022 року № 215.
1f514 - ПІЛЬГИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИЗвертаємо увагу, що урядом прийнято рішення про відновлення з червня 2024 року загального порядку призначення та виплати пільг для осіб, які отримували такі виплати за окремим механізмом.
1f7e1 - ПІЛЬГИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИПрийняті зміни передбачають необхідність для пільговиків звернутись до органів Пенсійного фонду України з документами для встановлення права на подовження таких виплат.
1f535 - ПІЛЬГИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИКритерії для осіб, яким необхідно звернутись за подовженням виплат:
2705 - ПІЛЬГИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ були отримувачами пільг станом на початок повномасштабної агресії 24.02.2022 та
2705 - ПІЛЬГИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ проживали (проживають) на тимчасово окупованих території чи в зоні активних бойових дій та
2705 - ПІЛЬГИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ з початку повномасштабної агресії не звертались до органів соцзахисту населення чи Пенсійного фонду України за перепризначенням пільг.
1f4a1 - ПІЛЬГИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИЯкщо пільговик з поважних причин самостійно не може звернутись до територіального органу Пенсійного фонду України, посадової особи виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг, то подати пакет документів на пільги може законний представник або дієздатний, повнолітній член сім’ї пільговика, на якого поширюються пільги.
1 47 - ПІЛЬГИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ
background Layer 1