У ГАЙВОРОНІ КОНСУЛЬТУЮТЬ ФАХІВЦІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ
31 Липня 2024
Днями заступник начальника відділу обслуговування громадян № 11 (сервісного центру) Людмила Кравчук провела інформаційну зустріч із гайворонцями на одній з локацій міста.
Під час зустрічі фахівчиня розповіла про останні новини у пенсійній та соціальній сфері. Спілкуючись з громадянами, розглянули питання про умови призначення пенсії у 2024 році , способи виплати пенсії в Україні та за її межами.
Окремий блок питань стосувався особливостей призначення разової грошової виплати до Дня Незалежності України членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. Спеціалістка сервісного центру наголосила, що така виплата передбачена для деяких категорій пенсіонерів, ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, а також громадян, які мають особливі заслуги перед Україною. Розмір виплати коливатиметься від 450 до 3 100 грн.
Насамкінець Людмила Кравчук порадила співрозмовникам авторизуватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.