Пропустити навігацію

ФАХІВЦІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА БУДЬ-ЯКЕ ЗАПИТАННЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Заступник начальника відділу обслуговування громадян № 2 (сервісного центру) Ольга Сіндяшкіна зустрілась з кропивничанами, які перебувають на обліку в обласному центрі зайнятості.

Фахівчиня Головного управління поінформувала про останні зміни в пенсійному та соціальному забезпеченні.

Під час спілкування з містянами представниця Фонду наголосила, що перебування на обліку в центрі зайнятості є важливим кроком до офіційного працевлаштування та набуття страхового стажу. Адже лише з офіційного доходу здійснюються необхідні відрахування на пенсійне забезпечення в майбутньому.

У 2025 році страховий стаж для виходу на пенсію у 60 років становитиме 32 роки. Тож офіційна зайнятість має безпосередній вплив на майбутнє право бути пенсіонером. Якщо ж стажу не вистачатиме, інформую про такі можливості його набуття, нагадала Ольга Сіндяшкіна.

Поряд з цим фахівчиня відповіла на запитання учасників зустрічі щодо умов призначення житлової субсидії та правил дострокового виходу на пенсію для жінок, які народили та виховали 5 і більше дітей до 6-річного віку.

1 12 1024x945 - ФАХІВЦІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА БУДЬ-ЯКЕ ЗАПИТАННЯ ВІДВІДУВАЧІВ

background Layer 1