Такою інформацією поділилась начальник відділу формування електронних трудових книжок Ірина Хованюк, розпочинаючи практичне заняття у зум ‒ форматі для страхувальників області. Цього тижня до конференції долучились 39 слухачів, які скористались можливістю прослухати та ознайомитись з законодавчими змінами, які визначають порядок та терміни подання сканованих копій трудових книжок роботодавцями. До того ж, доповідачка запропонувала покроковий алгоритм передачі трудової книжки через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.
Разом з тим, фахівчиня наголосила, що постійна інтеграція та оновлення електронних систем дозволяє взаємодіяти з організаціями та установами для негайного вирішення різного типу питань (від отримання бажаної інформації до можливості внесення необхідних коректив до Реєстру застрахованих осіб).
“Так, на сьогодні більше 75 тисяч працівників нашої області вже мають електронну трудову книжку, що становить 42 % від загальної кількості працівників відповідно до поданої звітності за січень 2025 року”, ‒ наголосила представниця Фонду.
Разом з тим, Пенсійний фонд України не зупиняється на досягнутому, а продовжує розширювати перелік дистанційних послуг, і, як показує статистика, мешканці області активно їх використовують.
Насамкінець заходу Ірина Хованюк закликала слухачів підписатись на сторінку Головного управління у соціальній мережі Фейсбук та телеграм -канал, аби бути поінформованими про основні зміни у пенсійній та соціальній сферах, зокрема і про наступні семінар-навчання.