Пропустити навігацію

Cпільна нарада з органами державної виконавчої служби

IMG 7243 1024x575 - Cпільна нарада з органами державної виконавчої служби20 травня 2020 року начальник юридичного управління Головного управління Фонду в Херсонській області Тетяна Смирнова прийняла участь у спільній нараді з Управлінням забезпечення примусового виконання рішень у Херсонській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса).

В ході наради підвели підсумки роботи управління забезпечення примусового виконання рішень за чотири місяці 2020 року, щодо виконання виконавчих документів прийнятих на користь управління Фонду.

 

Робота органів Пенсійного фонду по наповненню бюджету здійснюється в режимі посиленого контролю за сплатою заборгованості. Виконання судових рішень по стягненню коштів з боржників Фонду залежить від ефективної та злагодженої роботи органів Пенсійного фонду і державної виконавчої служби, оскільки від взаємної співпраці, її якості та оперативності залежить стан погашення заборгованості та збільшення надходження коштів до бюджету Фонду.

 

За підсумками наради були вирішені питання, щодо підвищення ефективності роботи по скороченню заборгованості до бюджету управління.

background Layer 1