Про автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня розповіла заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Олена Вєтрова на телеканалі СТВ (03.04.2018)
Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Олена Вєтрова надала інтерв’ю Сєвєродонецькому телеканалу СТВ.
Вона розповіла телеглядачам, що з цього року та щорічно органи Пенсійного фонду України з 1 квітня без додаткового звернення громадян будуть проводити перерахунок пенсій тим особам, які на 1 березня кожного року надбали право на перерахунок пенсії як працюючі. Таким чином перерахунку в цьому році підлягають пенсії, призначені або перераховані з додаванням стажу до 1 квітня 2016 року в яких стаж зараховано не більше, ніж по 31 березня 2016 року. Стаж для такого перерахунку буде враховуватись з даних персоніфікованого обліку автоматично.
Будуть перераховані:
- пенсії за віком
- по інвалідності
- за вислугою років, за умови, що на 1 квітня 2016 року пенсіонер досяг пенсійного віку.
Відеоновина: https://www.youtube.com/watch?v=5m2EUj4cAxA