Пропустити навігацію

Інформація про виконання плану проведення внутрішніх аудитів у 2018 році

На 2018 рік затверджено 2 плани діяльності з внутрішнього аудиту. План виконано на 100%.

Протягом 2018 року  проведено 8 планових внутрішніх аудитів.

– 2 фінансовий аудити та аудити відповідності (одночасно) в Марківському  та Старобільському об’єднаних управліннях;

– 3 аудити відповідності: внутрішній аудит в територіальних управліннях щодо дотримання порядку використання даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування,  оцінки роботи щодо оптимізації видатків, внутрішній аудит в територіальних управліннях пов’язаних з утриманням службових приміщень та експлуатаційних послуг в територіальних управліннях а також аудит в УПФУ в м. Антрацит щодо оцінки стану організаційно-управлінського забезпечення діяльності управління, використання коштів на адміністративні видатки;

– 3 аудити ефективності: аудит верифікації пенсійних виплат в УПФУ в Попаснянському районі та Старобільському ОУПФУ; аудит  оцінки стану роботи щодо повноти та якості опрацювання рекомендацій за результатами верифікації пенсійних виплат в 6-ти територіальних управліннях (управління ПФУ в м. Сєвєродонецьку, в м. Лисичанську, в Станично–Луганському районі; Біловодському, Рубіжанському, Білокуракинському  об’єднаних управліннях ПФУ); аудит оцінки якості роботи щодо прийому і обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України.

Спеціалістами підрозділу внутрішнього аудиту взято участь та проведено 11 інших контрольних заходів, 2 з яких позапланові.

Виявлено фінансових порушень (всього) – 15 випадків на загальну суму 8,65 тис. грн; Порушення, що призвели до втрат (збитків) фінансових і матеріальних ресурсів – 8 випадків на суму 3,24 тис. грн.

Нецільового використання коштів не встановлено.

background Layer 1