Пропустити навігацію

Повідомте про корупцію

Шановні громадяни!

У разі наявності інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» працівниками Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області та обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете надати відповідне повідомлення:

 

  • на спеціальну телефонну лінію (0645) 70-26-67;

Спеціальна телефонна лінія працює щоденно

(за винятком святкових і вихідних днів)

 понеділок – четвер: з 8-00 до 17-00, п’ятниця: з 8-00 до 15-45

(із щоденною перервою з 12-00 до 12-45)

 

  • на спеціальну та загальну адреси електронної пошти:

 

    coryp@lg.pfu.gov.ua

gu.lg@pfu.gov.ua

 

  • шляхом направлення листа на поштову адресу:

 

Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області,

вул. Шевченка, буд. 9, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93404

 

У разі направлення повідомлення поштою на конверті слід робити позначку такого змісту: «Про корупцію».

Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені.

Фактичні дані – це відомості про: обставини правопорушення, місце і час його вчинення, особу, яка вчинила правопорушення, тощо.

 

         Повідомлення повинно мати такі реквізити:

 

  • прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада;
  • текст повідомлення, що містить детальну інформацію про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону, яка може бути перевірена;
  • прізвище, ім’я, по батькові, адресу та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Вимоги до анонімних повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»  та порядок їх розгляду визначаються цим Законом.

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Водночас, відсутність контактних даних унеможливлює отримання додаткової інформації від автора повідомлення, необхідність в якій може виникнути в ході розгляду повідомлення.

 

background Layer 1