Пропустити навігацію

Про головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області

mapa - Про головне управління Пенсійного фонду України в Луганській областіУ грудні 1990 року згідно до постанови Ради Міністрів УРСР та Ради Федерації незалежних профспілок України було утворено Українське республіканське відділення Пенсійного фонду СРСР, від якого веде історію Пенсійний фонд України.

З проголошенням незалежності України постала необхідність розбудови нової національної пенсійної системи.
Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області створено у грудні 1991 року.

З жовтня 2014 року у зв’язку з проведенням антитерористичної операції головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області тимчасово розташоване у м. Сєвєродонецьк Луганської області.

В зв’язку з бойовими діями на Луганщині чимало людей вимушені були покинути свої оселі. Їх хвилювання у зв’язку зі зміною місця проживання були марними, бо працівники управлінь Фонду в містах та районах області доклали максимум зусиль, щоб переселенці отримали належні суми пенсій. Два управління Фонду області: в Попаснянському та в Станично-Луганському районах більше року працювали в дуже складних умовах, так як ці населені пункти знаходяться в безпосередній близькості до лінії розмежування. Але ці управління не переставали виконувати свої функції по виплаті пенсій навіть під час бойових дій.

 

З вересня 2015 року життя в цих районах поступово налагоджується, відновлюється інфраструктура районів, люди повертаються на постійне місце проживання, відремонтовані будівлі управлінь Фонду, які зазнали пошкоджень внаслідок бойових дій.

Незважаючи на труднощі, для управлінь Пенсійного фонду області найважливішими завданнями залишаються безумовне виконання основних пріоритетних завдань: забезпечення своєчасного призначення, перерахунків та виплати в повному обсязі пенсій, вдосконалення роботи з платниками до Пенсійного фонду, підвищення якості обслуговування громадян.

Сьогодні, у зв’язку з проведенням АТО, до складу Пенсійного фонду області входять: головне управління, 5 об’єднаних управлінь Пенсійного фонду, 2 управління в містах області , 2 управління в районах Луганської області та 4 управління, які перемістилися з непідконтрольних українській владі територій.

Офіс головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області розташований за адресою вул. Шевченка, 9,  м.Сєвєродонецьк, 93404.

Робота органів Пенсійного фонду області направлена на впровадження пенсійної реформи, виконання соціальних програм, наповнення бюджету Пенсійного фонду України.

Найважливішим завданням, що стоїть перед Фондом, є забезпечення повного та своєчасного фінансування та виплати пенсій. У складних сучасних умовах та економічній нестабільності, Пенсійний фонд цю задачу виконує гідно – незважаючи на існуючи труднощі, пов’язані з бойовими діями на території області, не було жодного збою з пенсійними виплатами.

Пріоритетними напрямками в роботі головного управління та його підпорядкованих органів є суворе дотримання норм пенсійного законодавства, удосконалення й підвищення якості обслуговування пенсіонерів і застрахованих осіб, повсякденна турбота про ветеранів війни, забезпечення повноти надходження платежів до бюджету Пенсійного фонду шляхом своєчасної сплати роботодавцями й підприємствами платежів до Пенсійного фонду, впровадження новітніх інформаційних технологій.

background Layer 1