Пропустити навігацію

Інформація про правову роботу в головному управлінні Пенсійного фонду України в Луганській області та підпорядкованих управліннях за 2015 рік

Протягом звітного періоду робота юридичних служб управлінь Пенсійного фонду Луганської області була спрямована на забезпечення реалізації державної політики у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та наповнення бюджету Пенсійного фонду України.

Загальний показник заявлених в інтересах органів Фонду позовів з початку року складає 462 позови на суму 88,3млн.грн., 80% з яких стосується стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах за списком №1 та №2.

Виникнення даного виду заборгованості пов’язано з ухиленням підприємств від внесення до Пенсійного фонду плати, що покриває фактичні витрати на виплату та доставку пенсій за списками №1 та №2,призначених згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення». При цьому такі витрати підприємство зобов’язано нести до досягнення працівниками загальновстановленого пенсійного віку.

На виконання покладених завдань також в звітному році до органів Державної виконавчої служби на примусове виконання було спрямовано 655 судових рішень про стягнення в примусовому порядку заборгованості на суму 133,2 млн. грн.

З початку року державними виконавцями за виконавчими документами стягнуто 3,4 млн. грн.

На кінець звітного року в органах виконавчої служби залишається до стягнення на користь управлінь Фонду у Луганській області 5196виконавчих документів на суму 337,2 млн. грн.

Протягом року завершено 5 справ про банкрутство, завдяки чому сумарний розмір кредиторських вимог територіальних управлінь Пенсійного фонду України в Луганській області порівняно з початком року зменшився на  1, 9 млн. грн.

На кінець 2015 року діючими територіальними управліннями Пенсійного фонду України в Луганській області ведеться 40 справ про банкрутство на загальну суму заборгованості 76,2 млн. грн.

З метою зменшення заборгованості до Пенсійного фонду протягом 2015 року спеціалістами управлінь спільно з спеціалістами відділу ДВС здійснено 392 спільних виїзди до боржників та вилучено 30,6 тис.грн. готівки.

З метою реалізації прав стягувача у виконавчому провадженні  управліннями, в рамках ст. 12 Закону України «Про виконавче провадження», з початку року проведено 1059 ознайомлень з матеріалами виконавчих проваджень, про що складено акти. За результатами ознайомлень на ім’я начальника ДВС направлено 257 скарг на дії (бездіяльність) державних виконавців.

background Layer 1