Пропустити навігацію

Інформація про виконання бюджету головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області за 2015 рік

Виконання бюджету головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області протягом 2015 року забезпечувалось відповідно до планових показників із надходження коштів та проведення видатків.

З Державного бюджету України на фінансування пенсійних програм протягом звітного періоду надійшло 3237,09 млн. гривень. Із загального обсягу виділених асигнувань 2045,34 млн. грн. – дотація на виплату пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за різними пенсійними програмами, 1191,76 млн. грн. – кошти на покриття дефіциту Пенсійного фонду України для виплати пенсій.

З Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття надійшло 1918,43 тис. грн., з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України 537,05 тис. гривень.

Протягом 2015 року головне управління було забезпечено у повному обсязі фінансовими ресурсами на виплату пенсій та грошової допомоги. Станом на 1 січня 2016 року кількість пенсіонерів склала 382 360 пенсіонерів, з них 249545 отримують пенсію через банківські установи, що складає 65% від загальної кількості отримувачів.

Сума видатків на пенсійні виплати за 12 місяців становила 9852,37 млн. грн.

Витрати, які передбачено проводити за рахунок власних коштів, склали 8065,79 млн. грн., або 82 % загального обсягу видатків.

Видатки за рахунок коштів Державного бюджету України становили 1784,97 млн. грн. і забезпечили у повному обсязі виплату пенсій військовослужбовцям рядового, сержантського та старшинського складу строкової служби; пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за різними пенсійними програмами, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державної соціальної допомоги на догляд; компенсацію різниці у пенсійному забезпеченні наукових працівників; виплату пенсій, доплат та компенсацій до них, призначених згідно із Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”; пенсій працівникам, які були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах; пенсій працівникам сільськогосподарського виробництва з особливо шкідливими та важкими умовами праці; виплату щомісячної державної адресної допомоги до пенсії інвалідам війни та учасникам бойових дій.

Видатки на пенсійні виплати громадянам, які достроково вийшли на пенсію, становили 1,61 млн. гривень.

Видатки, пов’язані з виплатою пенсій пенсіонерам іноземних держав, що проживають на території України склали 1,35 млн. гривень.

background Layer 1