Пропустити навігацію

Інформація про роботу управління інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області за 2015 рік

Протягом 2015 року спеціалістами управління інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів забезпечено супроводження та підтримку програмно-технологічного комплексу, який використовується в органах Пенсійного фонду України. Виконувалось систематичне оновлення програмного забезпечення. Від розробників отримано, встановлено, проведено тестування та передано підвідомчим управлінням:

– 47 оновлень програмного комплексу 1С-Бухгалтерія;

–  44 патчи АРМ ОССВ та оновлень оперативної звітності бюджетно-фінансового управління;

– 264 розсилки оновлень програмного комплексу АСПОД/КОМТЕХ, з них 148 передано територіальним управлінням.

База одержувачів пенсій головного управління ПФУ в Луганській області складається з 15 управлінь в містах та районах області, бази яких обробляються в повному обсязі, та 4 частин баз даних управлінь які непідконтрольні українській владі (УПФУ в Жовтневому р-ні м.Луганська, Слов’яносербському, Кіровському, Первомайському районах) та передані підконтрольним управлінням в результаті змін у адміністративному підпорядкуванні. Кожного місяця своєчасно сформовано паспорти нарахування пенсій на рівні районних управлінь, проведено 87 коригувань довідників обласного рівня. Відновлено роботу програмного комплексу “Система ведення регіональної бази даних одержувачів пенсій”, завдяки чому налагоджено процес виправлення помилок в особових рахунках та складання статистичної звітності.

Протягом 2015 року було забезпечено стабільне щомісячне нарахування пенсій, збір електронних баз від районних управлінь, їх контроль, обробку та відправлення до Державного підприємства «Інформаційний центр персоніфікованого обліку» Пенсійного фонду України задля оновлення Центральної бази отримувачів пенсій.

Забезпечено здійснення організаційно-методичної та технічної підтримки процесу підготовки та передачі на Центральний рівень анкет пенсійних посвідчень. Кожного вівторка формується та надається до Пенсійного фонду України архівна посилка з файлами анкет, які надійшли з підвідомчих управлінь. За 2015 рік було отримано та передано –13667 анкет.

Протягом 2015 року усунено проблеми з підключенням до корпоративної мережі ПФУ управління в Біловодському, Попаснянському, Марківському, Міловському, Сватівському, Троїцькому та Станично-Луганському районах. Крім того, в управліннях ПФУ в Новоайдарському, Попаснянському та Станично-Луганському районах реалізовано перехід на технологію ADSL для корпоративної мережі. В повному обсязі забезпечено працездатність компонентів інформаційно-телекомунікаційної системи в цілому та здійснюється технічне обслуговування апаратного і програмного забезпечення ІТС.

В червні 2015 року було проведено модернізацію офіційного web-сайту головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, ведеться постійна робота щодо вдосконалення дизайну та функціоналу сайту. Спеціалістами управління інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів забезпечено своєчасне розміщення на офіційному сайті головного управління 522 матеріали відповідно вимог Закону України «Про очищення влади», які надійшли від територіальних управлінь ПФУ Луганської області.

У вересні поточного року для правильності відображення позначок про сплату по платникам фіксованого сільськогосподарського податку було складено технологічну інструкцію щодо проставляння відповідної системи оподаткування за 2004 рік, яку направлено для використання в роботі в територіальні управління області. В результаті проведеної роботи по 487 страхувальникам було усунено причини не зарахування стажу за 2004 рік по 5288 періодам (місяцям).

Відповідно нової структури та штатного розпису головного управління в серпні 2015 року було розпочато укомплектування кадрами відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем та відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та звітності управління інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів. За цей період відділом електронних реєстрів було відпрацьовано 138 запитів від правоохоронних органів та інших контролюючих органів по 178 страхувальникам та 1762 застрахованим особам. Протягом зазначеного періоду до управління надійшло та відпрацьовано 25 запитів з управлінь ПФУ інших регіонів України.

В листопаді поточного року проведено семінар з начальниками відділів ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем територіальних управлінь, на якому було розглянуто детально Концепцію розвитку Інформаційно-аналітичних систем Пенсійного фонду України, подальші напрями роботи та надано відповіді на актуальні запитання. Крім того, прийнято участь у семінарах, які проводились з керівниками відділів з призначення, перерахунку та виплати пенсій і керівниками відділів обліку платежів до пенсійної системи.

background Layer 1