Пропустити навігацію

Інформація про результати інформаційно-роз’яснювальної роботи в управліннях Пенсійного фонду України в Луганській області за І квартал 2016 року

Система комунікацій є невід’ємною частиною діяльності Пенсійного фонду області, головними темами якої залишаються питання пенсійного забезпечення громадян, покращення якості їх обслуговування, своєчасного та стабільного фінансування пенсійних виплат, легалізації трудових відносин.

Протягом І кварталу 2016 року органи Пенсійного фонду області активно працювали в цьому напрямку, використовуючи широке коло форм та методів масової комунікації.

Найбільш поширеними, спрямованими на працюючу категорію громадян, є зустрічі в трудових колективах. За І квартал 2016 року підпорядкованими управліннями проведено 83 таких заходи, кількість присутніх на них склала 1909 осіб. Охоплено цією формою спілкування від 100 до 460 громадян в управліннях в Попаснянському, Новоайдарському районах, м.Сєвєродонецьк, м.Лисичанськ, в Біловодському районі. В той же час в Білокуракінському районі за І квартал проведена лише 1 зустріч за участю 3 осіб.

За І квартал поточного року проведено 170 зустрічей з населенням за участю 2449 осіб. Найбільше зустрічей з мешканцями проведено в Білокуракинському районі – 26 зустрічей (присутні 406 громадян), Попаснянському районі – 21 (присутні 430 осіб), в Кремінському та Троїцькому районах проведено по 11 зустрічей за участю 194 та 130 осіб відповідно. Широке коло громадян охоплено цими заходами в Станично – Луганському (327 осіб), Міловському (237 громадян), Старобільському (218 осіб) районах, в м. Лисичанськ (170 осіб), в Новоайдарському районі (108 осіб). Недостатньо приділяють увагу виїзним прийомам в управліннях Новопсковського району – проведена 1 зустріч з 5 громадянами, та Сватівського району– 1 зустріч з 13 мешканцями.

У І кварталі 2016 року висвітлення актуальних питань діяльності Пенсійного фонду області здійснювалось через засоби масової інформації, зокрема на сторінках друкованих питань розміщено 64 інформаційних матеріали, в теле,- та радіоефірі – 182 виступи, коментарі, інформаційні повідомлення. Активно в цій сфері працюють управління в м.Сєвєродонецьк (75 матеріалів), Сватівському (33 інформації), Кремінському (26 інформацій), Марківському (20 інформацій), Старобільському (17 інформацій) районах, в м.Лисичанськ (21 інформація).

За І квартал 2016 року у веб – просторі розміщено 464 матеріали, з них в м.Сєвєродонецьк – 112, м.Попасна – 73, смт.Біловодськ – 60 інформацій. Практично не використовують веб – ресурси в інформаційно – роз’яснювальній роботі управління в Білокуракинському районі – 2 інформації, м.Рубіжне – 3 інформації, в Троїцькому районі – 6.

На виконання рішень колегії при начальнику головного управління за результатами роботи за 2015 рік від 12.02.2016 №№ 1-1, 1-2 з метою висвітлення аспектів діяльності управлінь області та наповнення актуальною інформацією сайту головного управління територіальним управлінням необхідно надавати інформацію про проведенні публічні заходи та форми масових комунікацій(незалежно від наявності власного сайту). Протягом І кварталу на сайт головного управління надали 20 інформацій управління в Попаснянському районі, 13 – в м.Сєвєродонецьк, 12 – в Старобільському районі, 10 – в Сватівському районі. В той же час управління в Кремінському та Станично – Луганському районах не надали жодної інформації, в Марківському районі –1 інформацію, в Міловському та Білокуракинському районах – по 2 інформації.

Розміщення інформаційних матеріалів в електронному інформаційному просторі надає можливість якомога більше громадян охопити роз’яснювальною роботою, підвищити їх усвідомленість з питань пенсійного страхування та пенсійного забезпечення, на що направлена Стратегія розвитку комунікацій Пенсійного фонду України, тому цьому напрямку діяльності необхідно приділити максимум уваги.

Протягом І кварталу 2016 року проведено 69 публічних заходів, якими охоплено 1195 громадян, це 38 засідань «круглого столу», 7 брифінгів, 1 прес-конференція, 10 занять школи майбутнього пенсіонера, 13 Днів інформування та відкритих дверей. В 2 управліннях області в м.Сєвєродонецьк та у Міловському районі проведені флеш-моби з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Протягом кварталу органами Фонду області розроблено та розповсюджено 6155 буклетів з нагальних питань пенсійного законодавства. Більше всього розповсюджено буклетів в м.Лисичанськ –1700 шт., Біловодському та Кремінському районах – по 600 шт., в Старобільському, Новоайдарському районах та в м.Сєвєродонецьк – більше 500 шт. відповідно. Не розповсюджено жодного буклету в м.Рубіжне, в Білокуракинському та Троїцькому районах – до 20 буклетів.

Все більше значення набувають налагодження системності у здійсненні комунікацій з громадськістю, встановлення зворотнього зв’язку, впровадження дистанційного спілкування з населенням. В 9 управліннях області, включаючи головне управління, функціонують веб – сайти, запроваджена системи електронного звернення, в 5 управліннях спілкування з громадянами здійснюється за допомогою скайп-зв’язку. На телефони «гарячої лінії» за І квартал до органів Пенсійного фонду області звернулось 12,7 тис.громадян.

На постійному контролі слід тримати проведення масових комунікацій із застосуванням широкого кола форм та методів. На поточний рік головною комунікаційною темою є запровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій. Актуальними залишаються теми пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, , збільшення прожиткового мінімуму, а відтак , і пенсійних виплат з 1 травня та 1 грудня 2016 року, впровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, легалізації зайнятості населення.

background Layer 1