Пропустити навігацію

В Україні почне працювати ГАРЯЧА ЛІНІЯ для консультації людей з інвалідністю за коротким номером телефону 1539

У понеділок, 2 грудня, Міністр соціальної політики Юлія Соколовська повідомила про запуск роботи call-центру для людей з особливими потребами. Про це стало відомо на Форумі “Відкритий простір”, організованому Міністерством соціальної політики та Радою Європи.

Гаряча лінія 1539 покликана сприяти дотриманню прав людей з інвалідністю і реалізовується за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Заступниця Міністра цифрової трансформації з розвитку послуг Людмила Рабчинська додала, що вони також працюють над тим, щоб люди з інвалідністю могли отримати соціальні послуги телефоном.

“Наша ціль також зробити надання найпопулярніших соціальних послуг, зокрема, з Пенсійним фондом України, можливим через телефон. Така практика існує у Новій Зеландії та Австралії. Ми розуміємо, що комунікація з державою не завжди приємна і хочемо зробити її максимально простою, телефоном, через методи розпізнавання голосу чи телефонний пароль”, – сказала Людмила Рабчинська, заступниця Міністра цифрової трансформації з розвитку послуг.

 

За інформацією

офіційного вебпорталу

Міністерства соціальної політики

garyacha liniya ministerstva sots polityky1539 - В Україні почне працювати ГАРЯЧА ЛІНІЯ для консультації людей з інвалідністю за коротким номером телефону 1539

background Layer 1