Пропустити навігацію

Щодо переоформлення електронного пенсійного посвідчення

epp3 1 1024x606 - Щодо переоформлення  електронного пенсійного посвідченняАкціонерним товариством «Ощадбанк» спільно з Пенсійним фондом України започатковано автоматичний перевипуск електронних пенсійних  посвідчень (далі ЕПП), термін дії яких в частині пенсійного посвідчення (далі – ПП) спливає. Процес перевипуску буде забезпечено з подальшим смс-інформуванням пенсіонера про необхідність отримання нового ЕПП у відділенні банку, вказаному ним у заяві на оформлення первинного електронного пенсійного посвідчення.

Процес перевипуску ЕПП також можливий при особистому зверненні його власника до будь-якого відділення банку в межах одного регіонального управління по відношенню до відділення, в якому відкритий рахунок для виплати пенсії.

У випадку потреби у перевипуску ЕПП у зв’язку з необхідністю внесення змін в частині пенсійного посвідчення, наприклад, зміна персональних даних, виду пенсії тощо, таке переоформлення здійснюється в загальному порядку за зверненням до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем перебування особи на обліку.

При отриманні нового електронного пенсійного посвідчення старе ЕПП вилучається банком та знищується відповідно до чинних процедур

background Layer 1