Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії “В”, проведеного відповідно до наказу Головного управління від 07.04.2021 № 357
Відповідно до частини другої статті 28 Закону України “Про державну службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державних службовців” (зі змінами), надає інформацію про результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії “В” проведеного відповідно до наказу Головного управління від 07.04.2021 № 357 “Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби”:
№
з/п |
Номер оголошення | Назва посади, категорія | ПІБ | Загальна кількість балів | Примітки |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
1 | 07_04_2021_01 | головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | відсутній | – | кандидат не пройшов етап конкурсу |
2 | 07_04_2021_02 | головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | відсутній | – | кандидат не пройшов етап конкурсу |
3 | 07_04_2021_03 | головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | Лигута
Тетяна Євгенівна |
7,00 | переможець конкурсу |
4 | 07_04_2021_04 | головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | Зайцева
Юлія Юріївна |
7,00 | переможець конкурсу |
5 | 07_04_2021_05 | головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | Мельниченко Наталія Олександрівна | 7,00 | переможець конкурсу |
6 | 07_04_2021_06 | головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | Водолага
Сергій Сергійович |
7,00 | переможець конкурсу |
7 | 07_04_2021_07 | головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | Некрасова Дар’я
Володимирівна |
7,00 | переможець конкурсу |
8 | 07_04_2021_08 | головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | Корогодова Олена Андріївна | 7,00 | переможець конкурсу |
9 | 07_04_2021_09 | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | Омелечко Олена Віталіївна | 7,00 | переможець конкурсу |
10 | 07_04_2021_10 | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | Щірова
Ольга Іванівна |
6,00 | переможець конкурсу |
11 | 07_04_2021_11 | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | відсутній | не подано заяви | |
12 | 07_04_2021_12 | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | відсутній | кандидати не пройшли етап конкурсу | |
13 | 07_04_2021_13 | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | Мамона Клавдія Миколаївна | 7,33 | переможець конкурсу |
14 | 07_04_2021_14 | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку Фінансово-економічного управління (категорія “В”) | Колеснік
Лілія Володимирівна |
7,00 | переможець конкурсу |
15 | 07_04_2021_15 | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем Управління інформаційних систем та електронних реєстрів (категорія “В”) | Беденко
Сергій Володимирович |
8,00 | переможець конкурсу |
16 | 07_04_2021_16 | головний спеціаліст відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб Управління інформаційних систем та електронних реєстрів (категорія “В”) | Сегеда
Ольга Геннадіївна |
8,00 | переможець конкурсу |
17 | 07_04_2021_17 | головний спеціаліст відділу формування електронних трудових книжок Управління інформаційних систем та електронних реєстрів (категорія “В”) | Торчун
Тетяна Миколаївна |
8,00 | переможець конкурсу |
18 | 07_04_2021_18 | головний спеціаліст відділу формування електронних трудових книжок Управління інформаційних систем та електронних реєстрів (категорія “В”) | Сіньов
Олександр Володимирович |
8,50 | переможець конкурсу |
Сандульська Ганна
Юріївна |
7,00 | переможець конкурсу | |||
19 | 07_04_2021_19 | головний спеціаліст відділу формування електронних трудових книжок Управління інформаційних систем та електронних реєстрів (категорія “В”) | Ферофантова Олена Миколаївна | 8,33 | переможець конкурсу |
Фесенко
Ганна Володимирівна |
8,00 | переможець конкурсу | |||
20 | 07_04_2021_20 | головний спеціаліст відділу формування електронних трудових книжок Управління інформаційних систем та електронних реєстрів (категорія “В”) | Шевченко
Ірина Вікторівна |
8,17 | переможець конкурсу |
21 | 07_04_2021_21 | головний спеціаліст відділу формування електронних трудових книжок Управління інформаційних систем та електронних реєстрів (категорія “В”) | Пастушок
Ганна Олександрівна |
9,50 | переможець конкурсу |
22 | 07_04_2021_22 | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу організації правової роботи Юридичного управління (категорія “В”) | Хаблак
Максим Миколайович |
7,00 | переможець конкурсу |
23 | 07_04_2021_23 | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу організації правової роботи Юридичного управління (категорія “В”) | відсутній | кандидат не пройшов етап конкурсу | |
24 | 07_04_2021_24 | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 1 Юридичного управління (категорія “В”) | Чемрат
Ольга Іванівна |
7,00 | переможець конкурсу |
25 | 07_04_2021_25 | головний спеціаліст-юрисконсульта відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 2 Юридичного управління (категорія “В”) | Овчаренко Євгенія Валеріївна | 7,00 | переможець конкурсу |
26 | 07_04_2021_26 | головний спеціаліст-юрисконсульта відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 2 Юридичного управління (категорія “В”) | Бондаренко Олександра Володимирівна | 7,00 | переможець конкурсу |
27 | 07_04_2021_27 | головний спеціаліст-юрисконсульта відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 2 Юридичного управління (категорія “В”) | відсутній | – | не подано заяви |
28 | 07_04_2021_28 | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу договірної роботи Юридичного управління (категорія “В”) | Смирнова Вікторія Сергіївна | 7,00 | переможець конкурсу |
29 | 07_04_2021_29 | головний спеціаліст сектор обробки звернень громадян Управління адміністративного забезпечення (категорія “В”). | Сотникова Людмила Вікторівна | 8,33 | переможець конкурсу |
Стукалова
Ольга Анатоліївна |
6,67 | переможець конкурсу |