Виїзний прийом громадян провела у місті Сватове очільниця пенсійної служби Луганщини
Для надання консультативної допомоги 11 травня начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Ольга Шарунова відвідала Сватівський відділ обслуговування громадян Білокуракинського об’єднаного управління Фонду та провела виїзний прийом громадян.
На зустріч з очільницею пенсійної служби області прийшли мешканці Сватівщини, яких цікавили можливості збільшення розмірів пенсійних виплат за вислугою років та особам, які перебувають у трудових відносинах. Значний інтерес відвідувачі проявили до сучасних електронних сервісів, зокрема щодо автоматичного призначення пенсій.
У ході спілкування з громадянами Ольга Шарунова надала повний спектр роз’яснень на поставлені запитання, особливу увагу приділила перевагам дистанційного отримання послуг, які сьогодні реально отримати за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України.