Відбулося онлайн-засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати Сєвєродонецької міської військової адміністрації
30 січня 2024 року на платформі Google Meet відбулось онлайн-засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення Сєвєродонецької міської військової адміністрації. Від Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області у ньому взяла участь головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №1 Ольга Лащенко.
На засіданні було заслухано інформацію про стан заборгованості виплати заробітної плати по комунальних підприємствах Сєвєродонецького району: Житлосервіс “Світанок” і “Сєвєродонецькводоканал», а також директора комунального підприємства “Сєвєродонецьке тролейбусне управління” про хід погашення суми відшкодування пенсій, призначених на пільгових умовах, комунальним підприємством “Сєвєродонецьке тролейбусне управління” за період 2022 – 2023 років. Підприємству встановлено строк погашення заборгованості по відшкодуванню пільгових пенсій протягом 1 кварталу 2024 року.
Учасники онлайн-заходу розглянули й порядок взаємодії та обміну інформацією державними органами виконавчої влади Луганської області та Сєвєродонецькою міською військовою адміністрацією з питань організаційної діяльності тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення Сєвєродонецької міської військової адміністрації.