Фахівці Головного управління продовжують проводити зустрічі з мешканцями Луганщини у Києві
В останні робочий день минулого тижня начальник відділу обслуговування громадян №1 (сервісного центру) Віталій Діденко провів черговий прийом внутрішньо переміщених осіб з Луганської області в гуманітарному хабі Кремінської громади, що розташований в м. Києві по вул. Марії Приймаченко, 8. Прийом громадян, що відбувається в цьому хабі кожної першої п’ятниці місяця, – захід який дозволяє відвідувачам отримувати відповіді на питання пенсійного забезпечення, соціального страхування, виплати пільг та житлових субсидій , які їх хвилюють.
Цього разу 10 мешканцям Луганщини надали консультації та роз’яснення щодо призначення та перерахунку пенсій, сплати внесків, зарахування страхового стажу, оцифрування трудової діяльності, продовження пенсії після проходження ідентифікації, користування вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду.
Дуже актуальним залишається питання підтвердження трудової діяльності для призначення пенсії у разі втрати/знищення підтверджуючих документів.
Отримати актуальну інформацію про час та місце наступних прийомів у м.Київ завжди можна на офіційних ресурсах Головного управління: у соціальній мережі Facebook та Телеграм-каналі.