Пропустити навігацію

Прийом вимушених переселенців з Луганщини у місті Дніпро

Черговий прийом громадян 20 грудня 2024 року у гуманітарному штабі Лисичанської міської військової адміністрації в місті Дніпро провела головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №7 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Світлана Сергєєва.

Фахівець надала роз’яснення про зміни в пенсійному і соціальному законодовстві, які відбулися протягом поточного року.

Корисною для відвідувачів заходу була й інформація про призначання житлових субсидій, пільг за новим місцем проживання, підвищення пенсії особам, які досягли 75- та 80-річного віку, про вихід на пенсію за віком на пільгових умовах.

Кожен мешканець отримав кваліфіковані відповіді на запитання, які його цікавили, згідно з чинним законодавством.

Пристунім було запропоновано ставати активними користувачами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Усім бажаючим роздані інформаційні буклети.

gumanitarnyj hab Lysychanska miska vijskova administratsiya Dnipro Sergyeyeva S L  20 - Прийом вимушених переселенців з Луганщини у місті Дніпро

background Layer 1