Пропустити навігацію

Очільниця пенсійної служби Луганщини взяла участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення

24 грудня відбулося чергове онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Луганській облдержадміністрації. У його ході обговорювалися актуальні питання допомоги жителям області в умовах воєнного стану, що свідчить про системний підхід до надання підтримки громадянам у складні часи.

Захід відбувся під головуванням заступника голови облдержадміністрації, керівника Координаційного центру Катерини Безгинської. У його роботі взяла участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Ольга Шарунова.

Учасники засідання зосередили увагу на двох основних питаннях. Вони затвредили обласний план заходів на 2025-2027 роки з реалізації Стратегії ветеранської політики на період до 2030 року та підбили підсумки проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Луганській області.

Засідання завершилося ухваленням низки рекомендацій для подальшої роботи в межах підтримки цивільного населення.

2412 1 1024x641 - Очільниця пенсійної служби Луганщини взяла участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення

background Layer 1