Оперативна нарада в Головному управлінні Фонду в Луганській області
Сьогодні, 26 лютого, очільниця пенсійної служби Луганщини Ольга Шарунова в онлайн-форматі провела чергову робочу нараду з заступниками начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області та керівниками самостійних структурних підрозділів.
Учасники наради обговорили поточні моменти роботи пенсійників Луганщини. Акцент зробили на перерахунку пенсій, нарахуванні на березень підвищених пенсій з урахуванням індексації згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25.02.2025 №209.
Особливу увагу приділили виконанню плану з надходження доходів, доведеного Пенсійним фондом України, та виконання Антикорупційної програми Пенсійного фонду України. Зокрема, заслухали інформацію про хід проведення деклараційної кампанії в Головному управлінні.
За підсумками наради прийнято відповідні рішення та надано окремі доручення.