Фінансування пенсійних та соціальних виплат
Станом на 13 травня, згідно із затвердженим графіком, на виплати пенсіонерам Луганської області через уповноважені банки спрямовано 661,9 млн грн.
- На страхові виплати спрямовано 31,7 млн грн, в т.ч. 1,2 млн грн – на оплату лікарняних.
- Фінансування соціальних виплат з початку місяця склало:
– допомога при народженні дитини – 388 340,00 грн;
– державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у тому числі з інвалідністю, які перебувають у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сімʼях – 151 534,99 грн;
– державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю – 185 881,49 грн;
– базова соціальна допомога – 15 490,82 грн;
– державна допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 63 586,32 грн;
– допомога для догляду за дитиною до досягнення нею однорічного віку – 154 000,00 грн;
– державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю – 15 570,00 грн;
– компенсація на харчування потерпілим від аварії на ЧАЕС – 750,00 грн;
– одноразова грошова доплата окремим категоріям населення у розмірі 1 500,00 грн – 9 000,00 грн.
У травні на телефонні “гарячі лінії” Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області надійшло 484 дзвінки з питань основних видів діяльності Фонду. Усім додзвонювачам надано кваліфіковані відповіді та роз’яснення норм чинного законодавства.