«Пріоритетними для органів Фонду області є стабільне фінансування та своєчасна виплата пенсій, покращення якості обслуговування громадян, впровадження ефективних технологій адміністрування та підвищення прозорості пенсійної системи» – Ольга Шарунова під час засідання колегії за результатами роботи пенсійників за І півріччя
Сьогодні, 19 липня п.р., в головному управлінні Пенсійного фонду України в Луганській області за участю начальників підпорядкованих управлінь пройшла колегія, темою якої було обговорення стану виконання основних пріоритетів діяльності органів Фонду області за І півріччя поточного року.
До бюджету Фонду області на фінансування пенсійних виплат надійшло 6,7 млрд.грн., з яких власні кошти склали 4,7 млрд грн. В повному обсязі забезпечено виплату пенсій 299,2 тис. пенсіонерам області, в тому числі 99,5 тис. переселенців.
Пріоритетом діяльності пенсійної служби є створення сприятливих умов обслуговування громадян. З метою наближення пенсійних послуг до пересічних громадян в області функціонують 35 віддалених пунктів обслуговування, в яких надано 9,2 тис.послуг.
З метою захисту та відновлення соціальних прав людей для організації цільового індивідуального інформування громадян за допомогою СМС-повідомлення, розпочато реєстрацію звернень про проведення СМС-інформування засобами інтегрованої комплексної інформаційної системи «Керування процесом обслуговування відвідувачів Пенсійного фонду України (Звернення)». Станом на 1 липня 2018 року зареєстровано 5450 заяв громадян на отримання цієї послуги.
Також, на засіданні колегії розглядались питання розвитку інформаційних технологій, перехід до кінця року на централізовану систему призначення та виплати пенсій на базі електронної пенсійної справи, реалізацію дистанційного доступу громадян до даних своїх електронних персональних облікових карток з використанням електронного цифрового підпису, впровадження для всіх категорій пенсіонерів електронного пенсійного посвідчення.
Не залиши поза увагою посадовців і питання легалізації праці та зайнятості населення. Для інформування населення про важливість легалізації зайнятості органи Фонду області застосовували як традиційні, так і новітні методи комунікації: соціальна інформація розповсюдувалась в громадському транспорті, соціальні ролики розміщувались на телебаченні, в 8 районах області встановлено 10 білбордів.
Завдяки співпраці з соціальними партнерами, органами виконавчої влади, правоохоронними органами, широкій роз’яснювальній роботі фахівців Фонду за І півріччя 2018 року легалізовано 419 робочих місць, додатково надійшло ЄСВ на суму 296,4 тис. грн.