Пропустити навігацію

Охорона праці в умовах карантину

Спалах коронавірусної інфекції вніс свої корективи у життя світової спільноти, тож і День охорони праці цьогоріч провидиться під актуальним гаслом сьогоднішніх реалій: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

Запровадження карантину змусило Головне та підпорядковані йому управління Луганщини переглянути не тільки свої звичні плани, а й створити належні умови праці, щоб звести до мінімуму ризики зараження своїх працівників новою формою небезпечної інфекції.

Всі спеціалісти Фонду були ознайомлені з рекомендація Міністерства охорони здоров’я України стосовно того, як вберегти себе від зараження COVID-19, щодо дотримання правил особистої гігієни та алгоритму дій у випадку захворювання. Організували зустріч з компетентним фахівцем державної установи «Луганський обласний лабораторний центр», який розповів про масштаби поширення коронавірусної інфекції та заходи, які допоможуть вберегтися від інфікування.

Для убезпечення спеціалістів пенсійної служби керівництво Головногоуправління разом з профспілкою подбало про забезпечення управлінь  дезінфекційними та антисептичними засобами, захисними масками, гумовими рукавичками.

Управління по роботі з персоналом прорахувало і обрало найсприятливіші для кожного працівника умови праці з дотриманням його прав та умов колективного договору. І на сьогодні частина фахівців перевелася на дистанційний режим роботи (робота вдома), деяким надали оплачувані відпустки, а за бажанням працівника – відпустки у зв’язку з встановленим карантином.

Всі, хто добирається на своє робоче місце громадським транспортом, забезпечені спецпропусками.

В приміщеннях Фонду збільшили кратність проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів, особливо в місцях найбільшого контакту (ручки дверей, місця загального користування, санвузли тощо), а також наскрізного провітрювання робочих кабінетів.

Установили антисептики з дозаторами для рук. Практикують вхідний санітарний контроль, проводиться температурний скринінг тощо.

Аби не допустити виникнення та поширення випадків захворювання на COVID-19 органи Фонду області стали працювати в режимі обмеженого доступу, до мінімуму обмежили прийом та спілкування з відвідувачами, надаючи переваги телефонним дзвінкам, електронній пошті або віртуальним зустрічам.

Та й самих відвідувачів постійно через засоби масово інформації, при проведенні «гарячих ліній» прохають не наражатися на небезпеку,  залишатися вдома та активніше користуватися електронними сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України. Їм рекомендують звертатися до Фонду області дистанційно. Зокрема, за телефонами «гарячої лінії» Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області: 095-802-61-38 та (06452) 4-51-47; для осіб з числа працівників силових структур: 050-015-82-54 та (06452) 4-32-32 (з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, у п’ятницю з 8:00 до 15:45), або за телефонами «гарячої» лінії підпорядкованих управлінь Фонду області, які розміщено на інформаційній сторінці вебпорталу Пенсійного фонду України (з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, у п’ятницю з 8:00 до 15:45).

Існує можливість подати звернення на електронні адреси Головного або підпорядкованих управлінь Фонду області, які також розміщено на інформаційній сторінці відомчого вебпорталу.

Тільки дотримання заходів безпеки на роботі, вдома й на вулиці може врятувати наше здоров’я й убезпечити від зараження коронавірусною інфекцією. Пам’ятаймо про це!

2 14 1024x577 - Охорона праці в умовах карантину  DSC 0059 1024x577 - Охорона праці в умовах карантину  DSC 0050 1024x577 - Охорона праці в умовах карантину

background Layer 1