Популяризуємо сучасний е-сервіс Пенсійного фонду
Нову онлайн-послугу Пенсійного фонду України “Автоматичне призначення пенсії” популяризували представники Бориславського сервісного центру під час флешмоб-акції 28 липня поточного року.
У межах заходу наголосили на можливості завчасно заповнити анкету-заяву про призначення пенсії на вебпорталі Пенсійного фонду та долучити сканкопії відповідних документів, перевірити наявні у Фонді дані, що визначають право на призначення пенсійних виплат.
– Послуга доступна користувачам, які авторизувалися на вебпорталі ПФУ за допомогою кваліфікованого електронного підпису, – інформували фахівці Головного управління Фонду Львівської області.
Захід відбувся з дотриманням карантинних вимог. Усім зацікавленим громадянам надали вичерпні відповіді на поставлені запитання та роздали інформаційні буклети.