Пропустити навігацію

Про березневу індексацію пенсій – журналістам телеканалу Правда Тут Львів

Про індексацію пенсій з 1 березня поточного року, передбачену постановою Уряду від 23.02.2024 № 185 Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році“ журналістам телеканалу ПРАВДА ТУТ ЛЬВІВ розповіла начальник Управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Головного управління Фонду Львівщини Наталія Гайдар.

Посадовиця поінформувала про категорії пенсіонерів, які в результаті проведення індексації пенсій отримають підвищені виплати. Наголосила, що розмір таких підвищень для кожного конкретного пенсіонера визначено індивідуально за матеріалами пенсійної справи без особистого звернення до органів Фонду.

– Варто зазначити, що мінімальний розмір підвищення становитиме 100 грн, максимальний – 1500 грн. Зросли також мінімальні пенсійні виплати для пенсіонерів віком 65+, 70+ та понад 80 років з певним страховим стажем, – прокоментувала представниця Фонду області.

 

20240301 120331 300x225 - Про березневу індексацію пенсій - журналістам телеканалу Правда Тут Львів

background Layer 1