Інформаційно-роз’яснювальна робота на Дрогобиччині
Начальник відділу обслуговування громадян № 2 Любов Яневич взяла участь у роботі Комісії з питань легалізації праці та зайнятості населення при Дрогобицькій районній військовій адміністрації. Під час заходу заслухали представників суб’єктів підприємницької діяльності району, які нараховують заробітну плату найманим працівникам у розмірах, нижчих від законодавчо встановленого мінімуму.
Упродовж поточного тижня Любов Яневич звітувала на засіданнях депутатських комісій Дрогобицької районної ради про підсумки роботи за 2023 рік та основні аспекти роботи Головного управління Фонду області у поточному році.
Про переваги легальної зайнятості та функціональні можливості вебпорталу електронних послуг ПФУ йшлося під час зустрічі керівника сервісного центру зі студентами Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу. Любов Яневич акцентувала увагу на визначальній ролі страхового стажу для реалізації права на пенсійне та соціальне забезпечення, порадила молодим людям, які стоять на порозі працевлаштування, неодмінно оформляти трудові відносини офіційно.