Учням Червоноградської школи – про інноваційні технології Пенсійного фонду
21 травня ц. р. начальник Червоноградського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Світлана Сідельник провела урок для учнів 9 класу Червоноградської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 5 на тему: “Інноваційні технології в органах Пенсійного фонду України”.
Представник Фонду поінформувала юних слухачів про широкий спектр пенсійних послуг сучасного формату, створених на основі електронних технологій. Зокрема, розповіла про можливість за допомогою Веб-порталу електронних послуг зручно та оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше потребували особистого звернення до сервісних центрів. Пояснюючи спосіб реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду та налаштування СМС-повідомлень, запропонувала учням допомогти своїм бабусям та дідусям зареєструватись на порталі та підключити мобільну послугу для оперативного отримання актуальної інформації з пенсійного забезпечення.
– Достатньо буде лише увійти на свою сторінку на Веб – порталі, щоб переглянути власну пенсійну справу, отримати необхідну довідку або записатись на прийом у зручний час, – зауважила Світлана Сідельник.
Крім того, фахівець пенсійної служби спільно з учнями провела флешмоб “Веб – портал ПФУ відкриває нові можливості!”.
Урок був цікавим та корисним як для доповідача, так і для слухачів.
Довідково: з початку 2019 року фахівці Червоноградського сервісного центру провели 10 зустрічей у навчальних закладах міста, на яких були присутні 361 студентів та учнів.