Пропустити навігацію

День відкритих дверей під гаслом «Життя на дотик» провели у Львівському обласному товаристві сліпих

Напередодні відзначення Міжнародного дня незрячих сьогодні, 12 листопада, у Львівському обласному товаристві сліпих для усіх охочих провели інклюзивно-інтерактивий захід “Життя на дотик”. До акції, в межах якої можна було побачити, як проводять дозвілля незрячі, долучилась заступник начальника Управління обслуговування громадян Ірина Залога.

У рамках цього заходу гості – зрячі львів’яни – прожили «у темряві»: вони із пов’язками на очах спробували орієнтуватися у просторі, зробити собі чай чи каву, таким чином психологічно наблизитись до буднів незрячих.

За словами голови правління Львівської обласної організації УТОС Любов Кукурузи, цей захід має на меті допомогти оточуючим краще зрозуміти щоденні проблеми людей з вадами зору.

 

Fotoram.io  4 297x300 - День відкритих дверей під гаслом «Життя на дотик» провели у Львівському обласному товаристві сліпих

background Layer 1