Про підвищення пенсійних виплат – в прямому ефірі телеканалу «UA:МИКОЛАЇВ»
07 квітня 2020 року заступниця начальника головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Ольга Галинтовська стала гостею програми «Тема дня» на телеканалі «UA:МИКОЛАЇВ».
«01 квітня Уряд прийняв відповідну постанову, яка передбачає низку перерахунків пенсій, спрямованих на збільшення пенсійних виплат для мешканців нашої області. Насамперед це буде стосуватися пенсіонерів, яким виповнилося 80 років і більше. Вже в квітні вони будуть одержувати щомісячну компенсаційну виплату до пенсії, яка встановлюватиметься в розмірі до 500 грн. Така виплата буде встановлена пенсіонерам, розмір пенсії яких не досягає 9205 грн», – зазначила Ольга Галинтовська під час прямого ефіру.
«Введення карантину не вплинуло на виплату пенсій жителів області, свої кошти громадяни отримують вчасно та в повному обсязі. Рекомендую людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти! Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому, наприклад, через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду. Залишайтесь вдома! Не ризикуйте своїм здоров’ям та життям», – наголосила Ольга Олександрівна.