Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області інформує!
Станом на 09 квітня 2024 року Пенсійний фонд України згідно із затвердженим графіком продовжує фінансування та виплату пенсій, страхових виплат, субсидій і пільг.
- На пенсійні виплати спрямовано 583,4 млн грн. Фінансування АТ Укрпошта складає 101,1 млн грн (по 11 квітня), банківським установам для зарахування пенсійних виплат спрямовано 223,9 млн грн (по 9 квітня), на пенсійні виплати військовослужбовців спрямовано 258,4 млн грн.
- На страхові виплати спрямовано 18,8 млн грн. Зокрема, на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності та по вагітності та пологах — 10,3 млн грн., на страхові виплати для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійного захворювання та членів їх сімей за березень 2024 року – 8,5 млн грн.
- Житлові субсидії та пільги за березень 2024 року профінансовано на суму 123,2 млн грн. Фінансування АТ Укрпошта складає 27,1 млн грн, банківським установам для зарахування виплат спрямовано 96,1 млн грн.