Пропустити навігацію

Звіт про результати роботи сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області за ІІ квартал 2024 року

Протягом ІІ кварталу 2024 року в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області (далі — Головне управління) проводились заходи спрямовані на виявлення та усунення корупційних ризиків в діяльності працівників Головного управління.

Наказом Головного управління від 27.05.2024 № 510 затверджено “Заходи Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області щодо реалізації Антикорупційної програми Пенсійного фонду України та його органів на 2024-2025 роки”.

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану”, змінено строк подачі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація).

Станом на 01.07.2024 працівниками сектору здійснено 811 перевірок фактів подання декларацій  шляхом пошуку та перегляду інформації в публічній частині Єдиного державного реєстру декларацій. “Щорічні” декларації за 2023 рік подано – 629 декларацій. “Після звільнення” подано – 99 декларацій (4 – суб’єкта декларування не подали декларації). “При звільнені” подано – 33 декларації (3 – суб’єкта декларування, які скористався правом, передбачене ч.9-14 ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції”. Один суб’єкт декларування не подав декларацію). Декларації  “Кандидата на посаду” або “Щорічну” подано – 50 декларацій.

До Національного агентства з питань запобігання корупції направлено – 5 повідомлень: одне повідомлення про неподання декларації “при звільнені” та 4 повідомлення про неподання щорічних декларацій (після звільнення) за 2023 рік.

В Головному управлінні за звітний період не виявлено неврегульованих випадків конфлікту інтересів. Від працівників надійшло 2 повідомлення про потенційний конфлікт інтересів, які було врегульовано шляхом застосування зовнішнього контролю за виконанням завдань, відповідно до прийнятих наказів. 

Згідно з Порядком проведення аналізу потенційних та наявних контрагентів Головного управління за звітний період проведено аналіз 13 контрагентів з використанням даних з реєстрів, які працюють під час воєнного стану, порушень не встановлено.

Здійснено 1021 візування проектів нормативно-правових актів, організаційно-розпорядчих документів, щодо виявлення причин, що призводять чи можуть призвести до вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, які видавались Головним управлінням, порушень не встановлено. 

Протягом звітного періоду телефоном, засобами електронного зв’язку, на особистому прийомі, надано працівникам та особам, які звільнилися з Головного управління – 68 роз’яснень з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

У рамках проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи серед державних службовців щодо запобігання корупції сектором проведено –  16 навчань, тренінгів, нарад, лекцій оффлайн та онлайн під час, яких пройшли навчання 1296 державних службовців. Також 440 працівників Головного управління пройшли поглиблені онлайн-курси на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції та платформі громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів “Prometheus” і отримали відповідні сертифікати.

Сектором з питань запобігання та виявлення корупції підготовлено для розміщення на сторінці Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області в соціальній мережі Фейсбук та Твітер  5 публікацій з антикорупційної тематики.

Протягом звітного періоду випадків притягнення працівників Головного управління до відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень не встановлено.

background Layer 1