Пропустити навігацію

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за І квартал 2025 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Миколаївській області опрацьовано 389 інформаційних запитів.

Найбільшу кількість запитів отримано під час особистого прийому237, через поштові відділення зв’язку – 14, на пошту рекомендовану35, через вебпортал – 74, на електронну пошту – 25, територіальною відправкою – 3, телефоном 1.

За категорією запитувачів найбільше запитів отримано від фізичних осіб – 386, своєю чергою, від юридичних – 3.

Запитувачі, зокрема, звертались з проханням надати інформацію щодо:

  •  норм пенсійного законодавства;

  •  пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб;

  •  обчислення індексації та виплати пенсії, у тому числі в умовах воєнного стану;

  •  надання житлових субсидій та пільг, страхових виплат;

  •  соціального і правового захисту військовослужбовців;

  •  сплати внесків страхувальниками та застрахованими особами;

  •  надання копій документів;

  •  порядку здійснення страхових виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

Усі запити відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» опрацьовано у встановлений законодавством строк.

background Layer 1