Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області інформує!
Станом на 03 вересня 2025 року Пенсійним фондом України забезпечено фінансування та виплату пенсій, страхових виплат, допомог, компенсацій, грошового забезпечення жителям Миколаївської області.
На пенсійні виплати спрямовано 30,9 млн грн. Фінансування АТ «Укрпошта» складає 30,9 млн грн (по 5 вересня).
На страхові виплати спрямовано 13,0 млн грн. Зокрема, на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності та по вагітності та пологах — 4,2 млн грн, на страхові виплати для потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та членів їх сімей — 8,8 млн грн.
Забезпечено фінансування бюджетних програм КПВКП 2501400 «Соціальний захист дітей та сім’ї», КПВКП 2501540 «Підтримка малозабезпечених сімей», КПВКП 2501530 «Соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини» на загальну суму 151,8 млн грн. Фінансування АТ «Укрпошта» складає 7,8 млн грн, банківським установам для зарахування виплат спрямовано 144,0 млн грн.