Інформація щодо результату проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області
№ п/п | Кандидат | Посада | Загальна кількість балів | Примітка | Порядковий номер | Дата оголошення конкурсу |
1 | Пасько Тарас Григорович | заступник начальника відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 1 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 11,88 | переможець конкурсу | 127722 | 07.03.2019 |
2 | Яровий Юрій Євгенійович | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу організації правової роботи юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,88 | переможець конкурсу | 127723 | 07.03.2019 |
3 | Артамонова Олена Анатоліївна | головний спеціаліст сектору договірної роботи юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,88 | переможець конкурсу | 127725 | 07.03.2019 |
4 | Герасименко Ніна Анатоліївна | заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи № 1 управління контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,02 | переможець конкурсу | 127726 | 07.03.2019 |
5 | Воронцова Ірина Олександрівна | головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 1 управління контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,39 | переможець конкурсу | 127727 | 07.03.2019 |
6 | Бойко Оксана Анатоліївна | провідний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 1 управління контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,01 | переможець конкурсу | 127728 | 07.03.2019 |
7 | Литвиненко Зоя Олександрівна | заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи № 2 управління контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,88 | переможець конкурсу | 127729 | 07.03.2019 |
8 | Миронова Оксана Іванівна | заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи № 3 управління контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,14 | переможець конкурсу | 127730 | 07.03.2019 |
9 | Білоброва Лідія Олексіївна | головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 3 управління контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,76 | переможець конкурсу | 127731 | 07.03.2019 |
10 | Науменко Людмила Олександрівна | заступник начальника управління по роботі з персоналом-начальник відділу планування та обліку персоналу головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 11,51 | переможець конкурсу | 127732 | 07.03.2019 |
11 | Романець Ольга Іванівна | заступник начальника відділу з питань виплати пенсій № 1 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,14 | переможець конкурсу | 127733 | 07.03.2019 |
12 | Данисько Людмила Володимирівна | заступник начальника відділу з питань виплати пенсій № 2 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,76 | переможець конкурсу | 127734 | 07.03.2019 |
13 | Євтушенко Тетяна Володимирівна | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 2 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,76 | переможець конкурсу | 127735 | 07.03.2019 |
14 | Єльченко Людмила Миколаївна | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 2 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,64 | другий за результатами конкурсу кандидат | 127735 | 07.03.2019 |
15 | Іваненко Марина Юріївна | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 3 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,51 | переможець конкурсу | 127736 | 07.03.2019 |
16 | Бородавка Анна Петрівна | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 3 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,01 | другий за результатами конкурсу кандидат | 127736 | 07.03.2019 |
17 | Бондаренко Наталія Іванівна | заступник начальника відділу з питань виплати пенсій № 4 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,01 | переможець конкурсу | 127737 | 07.03.2019 |
18 | Біловіцька Юлія Василівна | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 4 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,88 | переможець конкурсу | 127738 | 07.03.2019 |
19 | Якуша Леся Сергіївна | головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 4 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,01 | другий за результатами конкурсу кандидат | 127738 | 07.03.2019 |
20 | Жуйлова Світлана Григорівна | головний спеціаліст відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,13 | переможець конкурсу | 127739 | 07.03.2019 |
21 | Тимченко Світлана Іванівна | головний спеціаліст відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,38 | переможець конкурсу | 127740 | 07.03.2019 |
22 | Сухіна Галина Григорівна | головний спеціаліст відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,01 | переможець конкурсу | 127741 | 07.03.2019 |
23 | Ярошенко Тамара Олександрівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,79 | переможець конкурсу | 128224 | 13.03.2019 |
24
|
Ярова Юлія Володимирівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,11 | другий за результатами конкурсу кандидат | 128224 | 13.03.2019 |
25 | Ганженко Ірина Євгеніївна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,9 | переможець конкурсу | 128225 | 13.03.2019 |
26 | Гирба Любов Василівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,23 | переможець конкурсу | 128226 | 13.03.2019 |
27 | Зайченко Ірина Олексіївна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,55 | другий за результатами конкурсу кандидат | 128226 | 13.03.2019 |
28 | Олійник Алла Миколаївна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8 | переможець конкурсу | 128227 | 13.03.2019 |
29 | Бережна Юлія Іванівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9 | переможець конкурсу | 128228 | 13.03.2019 |
30 | Сливка Вадим Михайлович | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,78 | переможець конкурсу | 128229 | 13.03.2019 |
31 | Белей Олена Володимирівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,55 | переможець конкурсу | 128230 | 13.03.2019 |
32 | Прядко Надія Яківна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,22 | переможець конкурсу | 128231 | 13.03.2019 |
33 | Глінкін Олег Іванович | начальник відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 11,78 | переможець конкурсу | 128232 | 13.03.2019 |
34 | Хижняк Тетяна Олександрівна | заступник начальника відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,11 | переможець конкурсу | 128233 | 13.03.2019 |
35 | Сімоненко Лариса Петрівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,22 | переможець конкурсу | 128234 | 13.03.2019 |
36 | Нікітюк Галина Іванівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5 | переможець конкурсу | 128235 | 13.03.2019 |
37 | Ковшар Ольга Василівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,55 | переможець конкурсу | 128236 | 13.03.2019 |
38 | Печена Наталія Іванівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,11 | переможець конкурсу | 128237 | 13.03.2019 |
39 | Шпіка Оксана Вікторівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,55 | переможець конкурсу | 128238 | 13.03.2019 |
40 | Пархоменко Ірина Олександрівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,11 | другий за результатами конкурсу кандидат | 128238 | 13.03.2019 |
41 | Дудка Людмила Сергіївна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,11 | переможець конкурсу | 128239 | 13.03.2019 |
42 | Полтавець Марина Миколаївна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,88 | переможець конкурсу | 128240 | 13.03.2019 |
43 | Коротич Оксана Вікторівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,78 | переможець конкурсу | 128241 | 13.03.2019 |
44 | Марченко Зоя Василівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,01 | переможець конкурсу | 128243 | 13.03.2019 |
45 | Дашевська Світлана Леонідівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8 | переможець конкурсу | 128244 | 13.03.2019 |
46 | Литка Надія Михайлівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,23 | переможець конкурсу | 128245 | 13.03.2019 |
47 | Баленко Оксана Геннадіївна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,34 | переможець конкурсу | 128246 | 13.03.2019 |
48 | Кока Володимир Іванович | начальник відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,78 | переможець конкурсу | 128247 | 13.03.2019 |
49 | Ботченко Світлана Євгенівна | заступник начальника відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10 | переможець конкурсу | 128248 | 13.03.2019 |
50 | Варі Тетяна Леонідівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,56 | переможець конкурсу | 128249 | 13.03.2019 |
51 | Григор’єва Наталія Володимирівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,89 | переможець конкурсу | 128250 | 13.03.2019 |
52 | Громенко Людмила Миколаївна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,44 | переможець конкурсу | 128251 | 13.03.2019 |
53 | Данілова Наталія Борисівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7 | переможець конкурсу | 128252 | 13.03.2019 |
54 | Попова Ганна Віталіївна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,45 | переможець конкурсу | 128253 | 13.03.2019 |
55 | Головко Аліна Валеріївна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,55 | переможець конкурсу | 128254 | 13.03.2019 |
56 | Зіненко Людмила Миколаївна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,12 | переможець конкурсу | 128255 | 13.03.2019 |
57 | Попик Оксана Станіславівна | головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,22 | переможець конкурсу | 128256 | 13.03.2019 |
58 | Шапченко Світлана Іванівна | начальник відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 11,23 | переможець конкурсу | 128257 | 13.03.2019 |
59 | Лагута Марина Олександрівна | заступник начальника відділу проходження державної служби управління по
роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області |
10,34 | переможець конкурсу | 128258 | 13.03.2019 |
60 | Ходаченко Ніна Федорівна | заступник начальника відділу планування та обліку персоналу управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,78 | переможець конкурсу | 128259 | 13.03.2019 |
61 | Перцюх Олександр Миколайович | головний спеціаліст з питань режимно-секретної роботи | 9,01 | переможець конкурсу | 128260 | 13.03.2019 |
62 | Білокінь Марина Сергіївна | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,56 | переможець конкурсу | 128648 | 15.03.2019 |
63 | Співак Олександр Андрійович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,55 | переможець конкурсу | 128649 | 15.03.2019 |
64 | Машинський Сергій Русланович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,34 | переможець конкурсу | 128650 | 15.03.2019 |
65 | Левадний Віталій Олексійович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,67 | переможець конкурсу | 128651 | 15.03.2019 |
66 | Колісник Володимир Миколайович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,45 | переможець конкурсу | 128653 | 15.03.2019 |
67 | Величко Геннадій Володимирович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,45 | переможець конкурсу | 128654 | 15.03.2019 |
68 | Шаблій Володимир Юрійович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,79 | переможець конкурсу | 128655 | 15.03.2019 |
69 | Зайченко Станіслав Ростиславович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,00 | другий за результатами конкурсу кандидат | 128655 | 15.03.2019 |
70 | Іванов Дмитро Олегович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,12 | переможець конкурсу | 128656 | 15.03.2019 |
71 | Довбня Маргарита Валеріївна | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 128656 | 15.03.2019 |
72 | Кошевка Олександр Миколайович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,78 | переможець конкурсу | 128657 | 15.03.2019 |
73 | Іванко Анна Володимирівна | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,89 | переможець конкурсу | 128658 | 15.03.2019 |
74 | Сулима Олександр Олександрович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,55 | переможець конкурсу | 128660 | 15.03.2019 |
75 | Шаптала Микола Олексійович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,34 | переможець конкурсу | 128662 | 15.03.2019 |
76 | Яцюк Владислав Олександрович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,77 | переможець конкурсу | 128663 | 15.03.2019 |
77 | Мушкало Олександр Федорович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,34 | переможець конкурсу | 128664 | 15.03.2019 |
78 | Приходько Олександр Володимирович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,23 | переможець конкурсу | 128665 | 15.03.2019 |
79 | Сахно Руслан Олексійович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,78 | переможець конкурсу | 128666 | 15.03.2019 |
80 | Боровик Наталія Іванівна | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,10 | переможець конкурсу | 128668 | 15.03.2019 |
81 | Славутін Роман Миколайович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,56 | переможець конкурсу | 128671 | 15.03.2019 |
82 | Васюк Юрій Юрійович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,34 | переможець конкурсу | 128672 | 15.03.2019 |
83 | Кривошеєв Володимир Володимирович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,34 | переможець конкурсу | 128673 | 15.03.2019 |
84 | Корнієнко Олександр Григорович | головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,79 | переможець конкурсу | 128675 | 15.03.2019 |
85 | Пшенічнікова Катерина Сергіївна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,23 | переможець конкурсу | 128676 | 15.03.2019 |
86 | Андрійчук Оксана Станіславівна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,34 | переможець конкурсу | 128678 | 15.03.2019 |
87 | Ольховик Олена Олексіївна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,11 | переможець конкурсу | 128679 | 15.03.2019 |
88 | Телятник Людмила Анатоліївна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,77 | переможець конкурсу | 128680 | 15.03.2019 |
89 | Бичкова Ольга Геннадіївна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,23 | переможець конкурсу | 128681 | 15.03.2019 |
90 | Чучко Вікторія Іванівна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,00 | переможець конкурсу | 128683 | 15.03.2019 |
91 | Баган Тамара Іванівна | головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,68 | переможець конкурсу | 128684 | 15.03.2019 |
92 | Состіна Катерина Сергіївна | головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,89 | переможець конкурсу | 128685 | 15.03.2019 |
93 | Головко Євгенія Юріївна | головний спеціаліст відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,57 | переможець конкурсу | 128686 | 15.03.2019 |
94 | Куриляк Олена Сергіївна | начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 11,01 | переможець конкурсу | 129593 | 19.03.2019 |
95 | Заболотна Марина Геннадіївна | заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,22 | переможець конкурсу | 129594 | 19.03.2019 |
96 | Любенна Олена Сергіївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,45 | переможець конкурсу | 129595 | 19.03.2019 |
97 | Бугаєвська Ганна Олександрівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,21 | другий за результатами конкурсу кандидат | 129595 | 19.03.2019 |
98 | Козюра Ірина Олександрівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,44 | переможець конкурсу | 129596 | 19.03.2019 |
99 | Сагайдачна Світлана Іванівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,23 | переможець конкурсу | 129597 | 19.03.2019 |
100 | Явтушенко Наталія Сергіївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,22 | другий за результатами конкурсу кандидат | 129597 | 19.03.2019 |
101 | Підгребельна Іванна Леонідівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,35 | переможець конкурсу
|
129598 | 19.03.2019 |
102 | Кєльса Тетяна Володимирівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,21 | другий за результатами конкурсу кандидат | 129598 | 19.03.2019 |
103 | Миколаєнко Олена Євгенівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,78 | переможець конкурсу | 129599 | 19.03.2019 |
104 | Дьорова Лариса Вікторівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,21 | другий за результатами конкурсу кандидат | 129599 | 19.03.2019 |
105 | Гужвенко Людмила Григорівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,56 | переможець конкурсу | 129600 | 19.03.2019 |
106 | Хачіров Леван Бесайович | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,66 | переможець конкурсу | 129601 | 19.03.2019 |
107 | Медяник Наталія Миколаївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,22 | переможець конкурсу | 129603 | 19.03.2019 |
108 | Саєнко Лілія Петрівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,34 | переможець конкурсу | 129604 | 19.03.2019 |
109 | Москаленко Алла Іванівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,1 | переможець конкурсу | 129605 | 19.03.2019 |
110 | Павлиш Сергій Віталійович | начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10
|
переможець конкурсу | 129606 | 19.03.2019 |
111 | Касьяненко Світлана Іллівна | заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,68 | переможець конкурсу | 129607 | 19.03.2019 |
112 | Варавська Віталіна Віталіївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,67 | переможець конкурсу | 129608 | 19.03.2019 |
113 | Лисенко Вікторія Іванівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,77 | переможець конкурсу | 129609 | 19.03.2019 |
114 | Євтенко Ганна Валеріївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,9 | переможець конкурсу | 129610 | 19.03.2019 |
115 | Шевченко Ольга Юріївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,66 | переможець конкурсу | 129611 | 19.03.2019 |
116 | Погребняк Лілія Володимирівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,67 | переможець конкурсу | 129612 | 19.03.2019 |
117 | Мокра Олена Володимирівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,88 | другий за результатами конкурсу кандидат | 129612 | 19.03.2019 |
118 | Федіна Ольга Теодорівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,78 | переможець конкурсу | 129613 | 19.03.2019 |
119 | Труфанова Ірина Миколаївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,77 | другий за результатами конкурсу кандидат | 129613 | 19.03.2019 |
120 | Сливінська Юлія Миколаївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,45 | переможець конкурсу | 129614 | 19.03.2019 |
121 | Назаренко Любов Леонідівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,99 | переможець конкурсу | 129615 | 19.03.2019 |
122 | Галанова Людмила Вікторівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,99 | переможець конкурсу | 129616 | 19.03.2019 |
123 | Рясик Руслана Анатоліївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 3 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,89 | переможець конкурсу | 129617 | 19.03.2019 |
124 | Копотун Анатолій Олександрович | начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 4 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,79 | переможець конкурсу | 129618 | 19.03.2019 |
125 | Латонов Андрій Миколайович | заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 4 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,34 | переможець конкурсу | 129619 | 19.03.2019 |
126 | Тягло Олена Олександрівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 4 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,1 | переможець конкурсу | 129620 | 19.03.2019 |
127 | Марченко Юлія Олександрівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 4 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,55 | другий за результатами конкурсу кандидат | 129620 | 19.03.2019 |
128 | Стеценко Лариса Миколаївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 4 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,11 | переможець конкурсу | 129621 | 19.03.2019 |
129 | Скребець Людмила Юріївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 4 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,55 | другий за результатами конкурсу кандидат | 129621 | 19.03.2019 |
130 | Бова Тетяна Леонідівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 4 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,1 | переможець конкурсу | 129622 | 19.03.2019 |
131 | Пустовой Інна Миколаївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 4 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,78 | переможець конкурсу | 129623 | 19.03.2019 |
132 | Діденко Олександр Іванович | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 4 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,22 | переможець конкурсу | 129624 | 19.03.2019 |
133 | Болгар Марина Григорівна | начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,67 | переможець конкурсу | 129625 | 19.03.2019 |
134 | Невеселий Олександр Олександрович | начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,99 | другий за результатами конкурсу кандидат | 129625 | 19.03.2019 |
135 | Різник Наталія Іванівна | заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,55 | переможець конкурсу | 129626 | 19.03.2019 |
136 | Мисюра Олена Василівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,21 | переможець конкурсу | 129627 | 19.03.2019 |
137 | Харченко Ірина Іванівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,11 | другий за результатами конкурсу кандидат | 129627 | 19.03.2019 |
138 | Лютик Людмила Михайлівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,45 | переможець конкурсу | 129628 | 19.03.2019 |
139 | Орчакова Наталія Володимирівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,21 | переможець конкурсу | 129629 | 19.03.2019 |
140 | Бардіна Світлана Анатоліївна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,33 | переможець конкурсу | 129630 | 19.03.2019 |
141 | Болгар Марина Григорівна | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,89 | переможець конкурсу | 129631 | 19.03.2019 |
142 | Невеселий Олександр Олександрович | головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,99 | другий за результатами конкурсу кандидат | 129631 | 19.03.2019 |
143 | Прудиус Надія Павлівна | начальник Лубенського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 11,23 | переможець конкурсу | 129632 | 19.03.2019 |
144 | Мельницька Таїсія Вячеславівна | начальник відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 2 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 11,12 | переможець конкурсу | 130330 | 21.03.2019 |
145 | Азарян Каріне Ішханівна | заступник начальника відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 2 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,56 | переможець конкурсу | 130331 | 21.03.2019 |
146 | Стасіва Леся Степанівна | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 2 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8 | переможець конкурсу | 130332 | 21.03.2019 |
147 | Козченко Наталія Василівна | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 2 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,55 | переможець конкурсу | 130333 | 21.03.2019 |
148 | Демчик Олена Василівна | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 2 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,56 | переможець конкурсу | 130336 | 21.03.2019 |
149 | Безкровна Зоряна Ельмірівна | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 2 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,11 | другий за результатами конкурсу кандидат | 130336 | 21.03.2019 |
150 | Литвин Світлана Василівна | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 2 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,56 | переможець конкурсу | 130337 | 21.03.2019 |
151 | Бур’яненко Лідія Василівна | заступник начальника відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 3 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 11,12 | переможець конкурсу | 130338 | 21.03.2019 |
152 | Литовченко Яна Сергіївна | заступник начальника відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 3 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,88 | другий за результатами конкурсу кандидат | 130338 | 21.03.2019 |
153 | Калініченко Валентина Сергіївна | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 3 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,44 | переможець конкурсу | 130339 | 21.03.2019 |
154 | Кушнірова Тетяна Олексіївна | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 3 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,22 | переможець конкурсу | 130340 | 21.03.2019 |
155 | Бур’яненко Лідія Василівна | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 3 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,23 | переможець конкурсу | 130341 | 21.03.2019 |
156 | Бакаєнко Олексій Олегович | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 3 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7 | переможець конкурсу | 130344 | 21.03.2019 |
157 | Кока Тетяна Володимирівна | заступник начальника відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 4 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,9 | переможець конкурсу | 130345 | 21.03.2019 |
158 | Мірошниченко Олена Миколаївна | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 4 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,34 | переможець конкурсу | 130346 | 21.03.2019 |
159 | Рубан Олександр Михайлович | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 4 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,23 | переможець конкурсу | 130347 | 21.03.2019 |
160 | Степура Антон Анатолійович | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 4 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,67 | другий за результатами конкурсу кандидат | 130347 | 21.03.2019 |
161 | Білецька Світлана Олексіївна | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 4 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,79 | переможець конкурсу | 130348 | 21.03.2019 |
162 | Литвин Віта Іванівна | головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах № 4 юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8 | переможець конкурсу | 130349 | 21.03.2019 |
163 | Лубенець Людмила Анатоліївна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,56 | переможець конкурсу | 130350 | 21.03.2019 |
164 | Велічай Микола Васильович | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,77 | переможець конкурсу | 130351 | 21.03.2019 |
165 | Дишлевська Ольга Валентинівна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,34 | переможець конкурсу | 130352 | 21.03.2019 |
166 | Хатьонка Олена Григорівна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,56 | переможець конкурсу | 130353 | 21.03.2019 |
167 | Видріна Інна Олександрівна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,23 | переможець конкурсу | 130354 | 21.03.2019 |
168 | Чайка Анжеліка Іванівна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,89 | переможець конкурсу | 130355 | 21.03.2019 |
169 | Савицька Олена Ігорівна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,34 | переможець конкурсу | 130356 | 21.03.2019 |
170 | Вигівська Раїса Петрівна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,22 | другий за результатами конкурсу кандидат | 130356 | 21.03.2019 |
171 | Гезун Маргарита Миколаївна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,34 | переможець конкурсу | 130357 | 21.03.2019 |
172 | Корніяченко Леся Петрівна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,22 | переможець конкурсу | 130358 | 21.03.2019 |
173 | Омельченко Лариса Василівна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,68 | переможець конкурсу | 130359 | 21.03.2019 |
174 | Шрамко Наталія Павлівна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,23 | переможець конкурсу | 130360 | 21.03.2019 |
175 | Шульга Олена Вікторівна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,34 | переможець конкурсу | 130361 | 21.03.2019 |
176 | Грицай Наталія Миколаївна | головний спеціаліст відділу проходження державної служби управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,66 | другий за результатами конкурсу кандидат | 130361 | 21.03.2019 |
177 | Цвєтов Станіслав Олександрович | головний спеціаліст відділу планування та обліку персоналу управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,78 | переможець конкурсу | 130362 | 21.03.2019 |
178 | Васіна Тетяна Сергіївна | головний спеціаліст відділу планування та обліку персоналу управління по роботі з персоналом головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,56 | переможець конкурсу | 130363 | 21.03.2019 |
179 | Шульженко Наталія Іванівна | заступник начальника Великобагачанського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,14 | переможець конкурсу | 132628 | 26.03.2019 |
180 | Диковицька Наталія Григорівна | начальник Гадяцького відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,51 | переможець конкурсу | 132629 | 26.03.2019 |
181 | Чувельова Юлія Володимирівна | головний спеціаліст Гадяцького відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7 | переможець конкурсу | 132630 | 26.03.2019 |
182 | Фоміна Поліна Віталіївна | провідний спеціаліст Гадяцького відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,88 | переможець конкурсу | 132631 | 26.03.2019 |
183 | Бражник Вікторія Миколаївна | головний спеціаліст Глобинського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,26 | переможець конкурсу | 132632 | 26.03.2019 |
184 | Вайло Інна Станіславівна | головний спеціаліст Глобинського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,38 | переможець конкурсу | 132633 | 26.03.2019 |
185 | Волошина Ірина Миколаївна | заступник начальника Горішньоплавнівського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,26 | переможець конкурсу | 132634 | 26.03.2019 |
186 | Мінюк Тетяна Борисівна | головний спеціаліст Горішньоплавнівського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,64 | переможець конкурсу | 132635 | 26.03.2019 |
187 | Карпенко Лариса Віталіївна | начальник Гребінківського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,76 | переможець конкурсу | 132636 | 26.03.2019 |
188 | Дібрівний Віталій Юрійович | головний спеціаліст Карлівського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,26 | переможець конкурсу | 132637 | 26.03.2019 |
189 | Москаленко Лілія Олександрівна | головний спеціаліст Кобеляцького відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,26 | переможець конкурсу | 132638 | 26.03.2019 |
190 | Мокієнко Ганна Василівна | заступник начальника Лохвицького відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,13 | переможець конкурсу | 132639 | 26.03.2019 |
191 | Царюк Ольга Петрівна | головний спеціаліст Лубенського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,76 | переможець конкурсу | 132640 | 26.03.2019 |
192 | Потебенько Аліна Миколаївна | головний спеціаліст Лубенського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,38 | другий за результатами конкурсу кандидат | 132640 | 26.03.2019 |
193 | Голод Ольга Михайлівна | головний спеціаліст Лубенського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,76 | переможець конкурсу | 132641 | 26.03.2019 |
194 | Надточій Валентина Миколаївна | головний спеціаліст Лубенського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,39 | переможець конкурсу | 132642 | 26.03.2019 |
195 | Мартиненко Наталія Миколаївна | головний спеціаліст Лубенського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,26 | переможець конкурсу | 132643 | 26.03.2019 |
196 | Коваленко Світлана Миколаївна | заступник начальника Миргородського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,13 | переможець конкурсу | 132644 | 26.03.2019 |
197 | Степура Антон Анатолійович | головний спеціаліст Миргородського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,51 | переможець конкурсу | 132645 | 26.03.2019 |
198 | Солодка Тетяна Миколаївна | головний спеціаліст Миргородського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,02 | другий за результатами конкурсу кандидат | 132645 | 26.03.2019 |
199 | Віхтенко Леонора Анатоліївна | головний спеціаліст Новосанжарського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,63 | переможець конкурсу | 132646 | 26.03.2019 |
200 | Плужник Таміла Олексіївна | начальник Хорольського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,39 | переможець конкурсу | 132647 | 26.03.2019 |
201 | Сніжко Тамара Іванівна | начальник Хорольського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,39 | другий за результатами конкурсу кандидат | 132647 | 26.03.2019 |
202 | Половка Валерій Іванович | начальник Решетилівського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,52 | переможець конкурсу | 132648 | 26.03.2019 |
203 | Нікітіна Надія Миколаївна | заступник начальника відділу Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 11,14 | переможець конкурсу | 132649 | 26.03.2019 |
204 | Галайда Лілія Миколаївна | головний спеціаліст відділу Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,38 | переможець конкурсу | 132650 | 26.03.2019 |
205 | Бабич Наталія Вікторівна | головний спеціаліст відділу Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,51 | переможець конкурсу | 132651 | 26.03.2019 |
206 | Неліпа Яна Вікторівна | головний спеціаліст відділу Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,13 | переможець конкурсу | 132652 | 26.03.2019 |
207 | Скребець Олеся Миколаївна | провідний спеціаліст відділу Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,5 | переможець конкурсу | 132653 | 26.03.2019 |
208 | Довбня Маргарита Валеріївна | провідний спеціаліст відділу Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,88 | другий за результатами конкурсу кандидат | 132653 | 26.03.2019 |
209 | Шершак Валентина Володимирівна | заступник начальника відділу Крюківського району в м. Кременчуці управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,63 | переможець конкурсу | 132656 | 26.03.2019 |
210 | Синюгіна Зінаїда Іванівна | головний спеціаліст відділу Крюківського району в м. Кременчуці управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,89 | переможець конкурсу | 132657 | 26.03.2019 |
211 | Кержнер Алла Василівна | провідний спеціаліст відділу Крюківського району в м. Кременчуці управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,39 | переможець конкурсу | 132658 | 26.03.2019 |
212 | Сисенко Тамара Володимирівна | провідний спеціаліст відділу Крюківського району в м. Кременчуці управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,5 | переможець конкурсу | 132659 | 26.03.2019 |
213 | Шерстюк Яна Анатоліївна | заступник начальника відділу Київського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,01 | переможець конкурсу | 132660 | 26.03.2019 |
214 | Шило Надія Іванівна | головний спеціаліст відділу Київського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,01 | переможець конкурсу | 132661 | 26.03.2019 |
215 | Шептухіна Юлія Анатоліївна | провідний спеціаліст відділу Київського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,51 | переможець конкурсу | 132662 | 26.03.2019 |
216 | Музиченко Людмила Анатоліївна | головний спеціаліст відділу Подільського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,27 | переможець конкурсу | 132664 | 26.03.2019 |
217 | Ясак Тетяна Іванівна | начальник відділу Шевченківського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,76 | переможець конкурсу | 132665 | 26.03.2019 |
218 | Бондар Людмила Валентинівна | головний спеціаліст відділу Шевченківського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,26 | переможець конкурсу | 132666 | 26.03.2019 |
219 | Сахацька Олена Леонідівна | головний спеціаліст відділу Шевченківського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,39 | переможець конкурсу | 132667 | 26.03.2019 |
220 | Опошнян Світлана Василівна | провідний спеціаліст відділу Шевченківського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,39 | переможець конкурсу | 132668 | 26.03.2019 |
221 | Бородай Людмила Олександрівна | провідний спеціаліст відділу Шевченківського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,14 | переможець конкурсу | 132669 | 26.03.2019 |
222 | Юріна Олена Вікторівна | провідний спеціаліст відділу Шевченківського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,27 | переможець конкурсу | 132671 | 26.03.2019 |
223 | Гальченко Алла Миколаївна | заступник начальника відділу в Полтавському районі управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,38 | переможець конкурсу | 132672 | 26.03.2019 |
224 | Тітова Віра Сітдханівна | головний спеціаліст відділу в Полтавському районі управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,13 | переможець конкурсу | 132673 | 26.03.2019 |
225 | Краєва Олена Іванівна | головний спеціаліст відділу в Полтавському районі управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,88 | переможець конкурсу | 132674 | 26.03.2019 |
226 | Крагель Надія Миколаївна | головний спеціаліст Гребінківського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,14 | переможець конкурсу | 132675 | 26.03.2019 |
227 | Фрулевська Світлана Володимирівна | головний спеціаліст Гребінківського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,75 | другий за результатами конкурсу кандидат | 132675 | 26.03.2019 |
228 | Кулініч
Ірина Михайлівна |
заступник начальника
Гадяцького відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області |
7,77 | переможець конкурсу | 133069 | 28.03.2019 |
229 | Кононіхіна Ольга Степанівна | заступник начальник Лубенського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,67 | переможець конкурсу | 133082 | 28.03.2019 |
230 | Гринкевич
Ірина Олександрівна
|
заступник начальника відділу обслуговування громадян Шевченківського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,22 | переможець конкурсу | 133107 | 28.03.2019 |
231 | Шупик Лариса Василівна | головний спеціаліст Великобагачанського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,67 | переможець конкурсу | 133068 | 28.03.2019 |
232 | Лиходід Світлана Іванівна | головний спеціаліст Гадяцького відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8 | переможець конкурсу | 133070 | 28.03.2019 |
233 | Малишкова Неллі Володимирівна | головний спеціаліст Гадяцького відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,11 | переможець конкурсу | 133071 | 28.03.2019 |
234 | Базавлук Людмила Миколаївна | головний спеціаліст Глобинського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,33 | переможець конкурсу | 133072 | 28.03.2019 |
235 | Пшенишна Алла Григорівна | провідний спеціаліст Глобинського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,22 | переможець конкурсу | 133073 | 28.03.2019 |
236 | Симанюк Катерина Олегівна | головний спеціаліст Горішньоплавнівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,01 | переможець конкурсу | 133074 | 28.03.2019 |
237 | Ткаченко Лариса Анатоліївна | головний спеціаліст Горішньоплавнівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,01 | переможець конкурсу | 133075 | 28.03.2019 |
238 | Маринчук Ольга Євгеніївна | головний спеціаліст Горішньоплавнівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,45 | переможець конкурсу | 133076 | 28.03.2019 |
239 | Журба
Ніна Григорівна |
головний спеціаліст Гребінківського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,66 | переможець конкурсу | 133078 | 28.03.2019 |
240 | Дейнега Лідія Петрівна | головний спеціаліст Карлівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,78 | переможець конкурсу | 133115 | 28.03.2019 |
241 | Маляренко Ірина Іванівна | головний спеціаліст Кобеляцького відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,67 | переможець конкурсу | 133079 | 28.03.2019 |
242 | Брюхань Анатолій Юрійович | головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,46 | переможець конкурсу | 133092 | 28.03.2019 |
243 | Пилипенко Євгенія Василівна | головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,44 | переможець конкурсу | 133093 | 28.03.2019 |
244 | Нацаєва Наталя Вікторівна | головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,99 | переможець конкурсу | 133094 | 28.03.2019 |
245 | Чокань
Ганна Сергіївна |
головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,66 | переможець конкурсу | 133095 | 28.03.2019 |
246 | Бруслік Світлана Тимофіївна | головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,88 | переможець конкурсу | 133096 | 28.03.2019 |
247 | Поліщук
Наталя Іванівна |
провідний спеціаліст відділу обслуговування громадян Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,22 | переможець конкурсу | 133097 | 28.03.2019 |
248 | Чайка
Ольга Анатоліївна |
головний спеціаліст Новосанжарського відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,89 | переможець конкурсу | 133098 | 28.03.2019 |
249 | Савчук
Ірина Іванівна |
головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Крюківського району в м. Кременчуці управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,55 | переможець конкурсу | 133099 | 28.03.2019 |
250 | Щербак Світлана Григорівна | головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Крюківського району в м. Кременчуці управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,66 | переможець конкурсу | 133100 | 28.03.2019 |
251 | Кулинич Надія Петрівна | головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Крюківського району в м. Кременчуці відділу управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,89 | переможець конкурсу | 133101 | 28.03.2019 |
252 | Божко Людмила Сергіївна | головний спеціаліст Лохвицького відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,88 | переможець конкурсу | 133080 | 28.03.2019 |
253 | Адаменко Оксана Ярославівна | головний спеціаліст Лубенського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,79 | переможець конкурсу | 133083 | 28.03.2019 |
254 | Бабак
Наталія Олексіївна |
головний спеціаліст відділу Лубенського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,11 | переможець конкурсу | 133084 | 28.03.2019 |
255 | Назаренко Олена Євгеніївна | головний спеціаліст Миргородського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,43 | переможець конкурсу | 133085 | 28.03.2019 |
256 | Литвин Олена Михайлівна | головний спеціаліст Миргородського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,12 | переможець конкурсу | 133086 | 28.03.2019 |
257 | Давиденко Наталія Анатоліївна
|
провідний спеціаліст Новосанжарського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,66 | переможець конкурсу | 133087 | 28.03.2019 |
258 | Гудзь Вікторія Василівна | головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Київського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,21 | переможець конкурсу | 133102 | 28.03.2019 |
259 | Шашова
Ірина Михайлівна |
головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Київського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,44 | переможець конкурсу | 133103 | 28.03.2019 |
260 | Карова Лариса Вікторівна | головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Подільського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,33 | переможець конкурсу | 133105 | 28.03.2019 |
261 | Ситник Світлана Дмитрівна | головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Подільського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,55 | переможець конкурсу | 133106 | 28.03.2019 |
262 | Бієнко
Анастасія Іванівна |
головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Шевченківського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,45 | переможець конкурсу | 133107 | 28.03.2019 |
263 | Шикалова Людмила Вікторівна | головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Шевченківського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,34 | переможець конкурсу | 133108 | 28.03.2019 |
264 | Овсій
Юлія Валеріївна |
головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Шевченківського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,23 | переможець конкурсу | 133109 | 28.03.2019 |
265 | Мандрика Людмила Михайлівна | провідний спеціаліст відділу обслуговування громадян Шевченківського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,66 | переможець конкурсу | 133111 | 28.03.2019 |
266 | Пахуча
Ольга Борисівна |
провідний спеціаліст відділу обслуговування громадян Шевченківського району в м. Полтаві управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,1 | переможець конкурсу | 133112 | 28.03.2019 |
267 | Трутень Лідія Петрівна | головний спеціаліст відділу обслуговування громадян в Полтавському районі управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,99 | переможець конкурсу | 133113 | 28.03.2019 |
268 | Сердюк Зінаїда Олексіївна | головний спеціаліст відділу обслуговування громадян в Полтавському районі управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,66 | переможець конкурсу | 133114 | 28.03.2019 |
269 | Єльченко Олена
Владиславівна |
головний спеціаліст Решетилівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,0 | переможець конкурсу | 133090 | 28.03.2019 |
270 | Іващенко
Тетяна Анатоліївна |
головний спеціаліст Решетилівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,23 | переможець конкурсу | 133091 | 28.03.2019 |
271 | Одинець
Лариса Олександрівна |
головний спеціаліст Хорольського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,67 | переможець конкурсу | 133089 | 28.03.2019 |
272 | Сапсальова Юлія Анатоліївна | начальник
відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області |
10,89 | переможець конкурсу | 135072 | 02.04.2019 |
273 | Супрун Тетяна Павлівна | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,89 | переможець конкурсу | 135073 | 02.04.2019 |
274 | Кінь Тетяна Михайлівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,38 | переможець конкурсу | 135074 | 02.04.2019 |
275 | Криворучко Юлія Михайлівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,63 | переможець конкурсу | 135075 | 02.04.2019 |
276 | Новоженова Олена Юріївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,26 | переможець конкурсу | 135076 | 02.04.2019 |
277 | Оборожна Тетяна Миколаївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,77 | переможець конкурсу | 135077 | 02.04.2019 |
278 | Андрєєва Олена Вікторівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,26 | переможець конкурсу | 135078 | 02.04.2019 |
279 | Документи не подавали | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 135079 | 02.04.2019 | ||
280 | Ганнущенко Анжела Михайлівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,88 | переможець конкурсу | 135080 | 02.04.2019 |
281 | Віннікова Ірина Дмитрівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,89 | переможець конкурсу | 135081 | 02.04.2019 |
282 | Шкурпела Ірина Миколаївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,38 | переможець конкурсу | 135082 | 02.04.2019 |
283 | Карцева Олена Геннадіївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,01 | переможець конкурсу | 135083 | 02.04.2019 |
284 | Руденька Аліна Сергіївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,63 | другий за результатами конкурсу кандидат | 135083 | 02.04.2019 |
285 | Криворучко Людмила Вадимівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,64 | переможець конкурсу | 135084 | 02.04.2019 |
286 | Переможця немає | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 135085 | 02.04.2019 | ||
287 | Тараненко Тетяна Миколаївна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,13 | переможець конкурсу | 135086 | 02.04.2019 |
288 | Документи не подавали | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 135087 | 02.04.2019 | ||
289 | Питомець Надія андріївна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 16 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,13 | переможець конкурсу | 135088 | 02.04.2019 |
290 | Шевченко Марина Володимирівна | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,89 | переможець конкурсу | 135089 | 02.04.2019 |
291 | Кальвінова Марина Юріївна | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,64 | переможець конкурсу | 135090 | 02.04.2019 |
292 | Коршак Юлія Іванівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,51 | переможець конкурсу | 135091 | 02.04.2019 |
293 | Подріз Надія Андріївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,26 | переможець конкурсу | 135092 | 02.04.2019 |
294 | Документи не подавали | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 135093 | 02.04.2019 | ||
295 | Добріна Тетяна Борисівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,14 | переможець конкурсу | 135094 | 02.04.2019 |
296 | Стражець Тетяна Михайлівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,01 | переможець конкурсу | 135095 | 02.04.2019 |
297 | Антоненко Тетяна Володимирівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6 | переможець конкурсу | 135096 | 02.04.2019 |
298 | Кондратова Світлана Іванівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9 | переможець конкурсу | 135097 | 02.04.2019 |
299 | Гончарова Олена Вікторівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,51 | переможець конкурсу | 135098 | 02.04.2019 |
300 | Квон Олена Петрівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,01 | переможець конкурсу | 135099 | 02.04.2019 |
301 | Переможця немає | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 135100 | 02.04.2019 | ||
302 | Пономаренко Жанна Юріївна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,76 | переможець конкурсу | 135101 | 02.04.2019 |
303 | Смик Людмила Петрівна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,64 | переможець конкурсу | 135102 | 02.04.2019 |
304 | Звягольська Валентина Яківна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,64 | переможець конкурсу | 135103 | 02.04.2019 |
305 | Переможця немає | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 135104 | 02.04.2019 | ||
306 | Документи не подавали | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 135105 | 02.04.2019 | ||
307 | Документи не подавали | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 135106 | 02.04.2019 | ||
308 | Шмиголь Марина Сергіївна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,39 | переможець конкурсу | 135107 | 02.04.2019 |
309 | Савченко Марина Миколаївна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5 | переможець конкурсу | 135108 | 02.04.2019 |
310 | Документи не подавали | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 135109 | 02.04.2019 | ||
311 | Документи не подавали | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 135110 | 02.04.2019 | ||
312 | Документи не подавали | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 18 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 135111 | 02.04.2019 | ||
313 | Мельник Юлія Сергіївна | заступник начальника
відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 1 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області |
10,89 | переможець конкурсу | 136947 | 05.04.2019 |
314 | Довжик
Інна Анатоліївна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 1 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,14 | переможець конкурсу | 136948 | 05.04.2019 |
315 | Харченко
Ірина Іванівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 1 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,89 | переможець конкурсу | 136949 | 05.04.2019 |
316 | Щухомет Вікторія Євгеніївна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 1 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,63 | другий за результатами конкурсу кандидат | 136949 | 05.04.2019 |
317 | Шимка Оксана Олексіївна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 1 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,76 | переможець конкурсу | 136950 | 05.04.2019 |
318 | Саута Вікторія Юріївна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 1 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,88 | другий за результатами конкурсу кандидат | 136950 | 05.04.2019 |
319 | Чечіль Валентина Миколаївна | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 2 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,64 | переможець конкурсу | 136951 | 05.04.2019 |
320 | Яресько Світлана Петрівна | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 2 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,64 | переможець конкурсу | 136952 | 05.04.2019 |
321 | Чорна
Леся Миколаївна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 2 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,64 | переможець конкурсу | 136953 | 05.04.2019 |
322 | Гудим
Ганна Валентинівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 2 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,51 | переможець конкурсу | 136954 | 05.04.2019 |
323 | Ращупкіна
Лариса Григорівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 2 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,01 | переможець конкурсу | 136955 | 05.04.2019 |
324 | Переможця немає | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 2 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 136956 | 05.04.2019 | ||
325 | Третяк
Світлана Борисівна |
начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 3 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 11,14 | переможець конкурсу | 136957 | 05.04.2019 |
326 | Іванюта Анастасія Володимирівна | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 3 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 11,26 | переможець конкурсу | 136958 | 05.04.2019 |
327 | Гармаш Наталія Станіславівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 3 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,89 | переможець конкурсу | 136959 | 05.04.2019 |
328 | Осипенко
Наталя Анатоліївна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 3 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,14 | переможець конкурсу | 136960 | 05.04.2019 |
329 | Білявська Галина Анатоліївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 3 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,39 | переможець конкурсу | 136961 | 05.04.2019 |
330 | Лафа
Тетяна Григорівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 3 управління застосування пенсійного законодавства громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,64 | переможець конкурсу | 136962 | 05.04.2019 |
331 | Лященко Юлія Володимирівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 3 управління застосування пенсійного законодавства громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,89 | другий за результатами конкурсу кандидат | 136962 | 05.04.2019 |
332 | Коваленко Світлана Борисівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 4 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,88 | переможець конкурсу | 136963 | 05.04.2019 |
333 | Шмиголь
Лілія Володимирівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 4 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,14 | переможець конкурсу | 136964 | 05.04.2019 |
334 | Єрмолаєва Вікторія Владиславівна | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 17 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,89 | переможець конкурсу | 136965 | 05.04.2019 |
335 | Пасько
Вікторія Вікторівна |
заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 17 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,26 | переможець конкурсу | 136966 | 05.04.2019 |
336 | Муращенко
Наталія Вікторівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 17 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,88 | переможець конкурсу | 136967 | 05.04.2019 |
337 | Лукашенко Людмила Михайлівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 17 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,01 | переможець конкурсу | 136968 | 05.04.2019 |
338 | Трунова Світлана Володимирівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 17 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,14 | переможець конкурсу | 136969 | 05.04.2019 |
339 | Шпенглер Анна Володимирівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 17 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,50 | переможець конкурсу | 136970 | 05.04.2019 |
340 | Крисько Людмила Станіславівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 17 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,39 | переможець конкурсу | 136971 | 05.04.2019 |
341 | Документи не подавали | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 17 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 136972 | 05.04.2019 | ||
342 | Переможця немає | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 17 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 136973 | 05.04.2019 | ||
343 | Ясюченя Тетяна Вікентіївна | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 19 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,39 | переможець конкурсу | 136974 | 05.04.2019 |
344 | Риженко Оксана Валеріївна | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 19 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,26 | переможець конкурсу | 136975 | 05.04.2019 |
345 | Сільнича Ганна Олексіївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 19 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,52 | переможець конкурсу | 136976 | 05.04.2019 |
346 | Лагута Ніна Олександрівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 19 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,38 | переможець конкурсу | 136977 | 05.04.2019 |
347 | Оніщенко Ірина Євгеніївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 19 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,26 | переможець конкурсу | 136978 | 05.04.2019 |
348 | Шкандрет Ірина Василівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 19 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,01 | переможець конкурсу | 136979 | 05.04.2019 |
349 | Карпунець Олена Анатоліївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 19 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,39 | переможець конкурсу | 136980 | 05.04.2019 |
350 | Литвин
Інна Анатоліївна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 19 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,27 | переможець конкурсу | 136981 | 05.04.2019 |
351 | Оксюта Людмила Дмитрівна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 19 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,26 | переможець конкурсу | 136982 | 05.04.2019 |
352 | Суботіна Тетяна Володимирівна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 19 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,38 | переможець конкурсу | 136983 | 05.04.2019 |
353 | Документи не подавали | завідувач сектору договірної роботи юридичного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 136984 | 05.04.2019 | ||
354 | Чаплянська Ірина Миколаївна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,89 | переможець конкурсу | 136985 | 05.04.2019 |
355 | Влох
Оксана Олексчандрівна |
заступник начальника
відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 5 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області |
10,51 | переможець конкурсу | 138091 | 10.04.2019 |
356 | Васільєва
Оксана Вікторівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 5 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,64 | переможець конкурсу | 138092 | 10.04.2019 |
357 | Сень
Олена Федорівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 5 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,01 | переможець конкурсу | 138093 | 10.04.2019 |
358 | Кріль
Наталія Іванівна
|
начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 6 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,38 | переможець конкурсу | 138094 | 10.04.2019 |
359 | Водолазька Ганна
Іванівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 6 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,13 | переможець конкурсу | 138095 | 10.04.2019 |
360 | Мотієнко
Вікторія Юріївна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 6 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,51 | переможець конкурсу | 138096 | 10.04.2019 |
361 | Ярова
Оксана Юріївна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 6 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,63 | другий за результатами конкурсу кандидат | 138096 | 10.04.2019 |
362 | Петлична
Тетяна Валеріївна |
заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,14 | переможець конкурсу | 138097 | 10.04.2019 |
363 | Кривогуз
Юлія Петрівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,38 | переможець конкурсу | 138098 | 10.04.2019 |
364 | Шабельник Лариса Валентинівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,26 | переможець конкурсу | 138099 | 10.04.2019 |
365 | Песиголовець Яна
Юріївна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,76 | другий за результатами конкурсу кандидат | 138099 | 10.04.2019 |
366 | Санжаровська Тетяна Юріївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,25 | переможець конкурсу | 138100 | 10.04.2019 |
367 | Соломоненко Світлана Григорівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,14 | переможець конкурсу | 138101 | 10.04.2019 |
368 | Кусайко Тетяна Миколаївна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 7 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,89 | переможець конкурсу | 138102 | 10.04.2019 |
369 | Требко
Валентина Миколаївна |
начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 10 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,64 | переможець конкурсу | 138103 | 10.04.2019 |
370 | Барчук
Марія Миколаївна |
заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 10 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,90 | переможець конкурсу | 138104 | 10.04.2019 |
371 | Товстоп’ят Оксана Іванівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 10 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,01 | переможець конкурсу | 138105 | 10.04.2019 |
372 | Бугрій
Оксана Олександрівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 10 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,89 | переможець конкурсу | 138106 | 10.04.2019 |
373 | Богдан
Тетяна Вікторівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 10 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,76 | переможець конкурсу | 138107 | 10.04.2019 |
374 | Гребінник Ірина Миколаївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 10 управління застосування пенсійного законодавства громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,51 | переможець конкурсу | 138108 | 10.04.2019 |
375 | Документи не подали | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 10 управління застосування пенсійного законодавства громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 138109 | 10.04.2019 | ||
376 | Рябенко
Ірина миколаївна |
начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 13 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,89 | переможець конкурсу | 138110 | 10.04.2019 |
377 | Кожушко Тетяна Олександрівна | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 13 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,01 | переможець конкурсу | 138111 | 10.04.2019 |
378 | Балко
Лідія Василівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 13 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,51 | переможець конкурсу | 138112 | 10.04.2019 |
379 | Дашевська Оксана Олександрівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 13 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,14 | переможець конкурсу | 138113 | 10.04.2019 |
380 | Скопіна Наталія Сергіївна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 13 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,89 | переможець конкурсу | 138114 | 10.04.2019 |
381 | Уманець
Віта Олександрівна |
начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 14 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,39 | переможець конкурсу | 138115 | 10.04.2019 |
382 | Бабенко
Сергій Олегович |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 14 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,88 | переможець конкурсу | 138116 | 10.04.2019 |
383 | Проценко
Леся Василівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 14 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,25 | переможець конкурсу | 138117 | 10.04.2019 |
384 | Куць
Світлана Володимирівна |
провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 14 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,38 | переможець конкурсу | 138118 | 10.04.2019 |
385 | Пащина Андрій
Юрійович |
начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 15 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,50 | переможець конкурсу | 138119 | 10.04.2019 |
386 | Фрулевська Світлана Володимирівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 15 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,88 | переможець конкурсу | 138120 | 10.04.2019 |
387 | Переможця немає | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 15 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 138121 | 10.04.2019 | ||
388 | Білан Світлана Михайлівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 15 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,26 | переможець конкурсу | 138122 | 10.04.2019 |
389 | Кравець Тетяна Василівна | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 20 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,26 | переможець конкурсу | 138123 | 10.04.2019 |
390 | Переверзєва Світлана Валеріївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 20 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,26 | переможець конкурсу | 138124 | 10.04.2019 |
391 | Омельченко Олег
Петрович |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 20 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,75 | переможець конкурсу | 138125 | 10.04.2019 |
392 | Лиманець Наталія Миколаївна | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 21 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,63 | переможець конкурсу | 138126 | 10.04.2019 |
393 | Гринько Надія Григорівна | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 21 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,14 | переможець конкурсу | 138127 | 10.04.2019 |
394 | Галимурза Світлана Миколаївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 21 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,76 | переможець конкурсу | 138128 | 10.04.2019 |
395 | Ткаченко
Ніна Борисівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 21 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,01 | переможець конкурсу | 138129 | 10.04.2019 |
396 | Пікало
Віта Анатоліївна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 21 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,38 | переможець конкурсу | 138130 | 10.04.2019 |
397 | Палаженко Інна Володимирівна | начальник
відділ з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області |
11,34 | переможець конкурсу | 138769 | 12.04.2019 |
398 | Рябуха Галина Гуріївна | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,90 | переможець конкурсу | 138770 | 12.04.2019 |
399 | Зайченко Станіслав Ростиславович | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,33 | переможець конкурсу | 138771 | 12.04.2019 |
400 | Воєводина Людмила Володимирівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,44 | переможець конкурсу | 138772 | 12.04.2019 |
401 | Холод Оксана Василівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,89 | переможець конкурсу | 138773 | 12.04.2019 |
402 | Тригубенко Тетяна Миколаївна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області |
7,78 |
переможець конкурсу | 138774 | 12.04.2019 |
403 | Базавлук Ольга Григорівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,89 | переможець конкурсу | 138775 | 12.04.2019 |
404 | Клименко Наталія Володимирівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,79 | переможець конкурсу | 138776 | 12.04.2019 |
405 | Селецька Наталія Григорівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,34 | переможець конкурсу | 138777 | 12.04.2019 |
406 | Тонковська Ірина Юріївна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,23 | переможець конкурсу | 138778 | 12.04.2019 |
407 | Борисенко Валентина Володимирівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,33 | переможець конкурсу | 138779 | 12.04.2019 |
408 | Вахніна Наталія Миколаївна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,00 | переможець конкурсу | 138780 | 12.04.2019 |
409 | Тимошевська Зінаїда Володимирівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,10 | переможець конкурсу | 138781 | 12.04.2019 |
410 | Ротко
Олена Іванівна |
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,00 | переможець конкурсу | 138782 | 12.04.2019 |
411 | Гава
Альона Сергіївна |
провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,66 | переможець конкурсу | 138783 | 12.04.2019 |
412 | Середа Наталія Василівна
|
провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,00 | переможець конкурсу | 138784 | 12.04.2019 |
413 | Бруслик Віта Тимофіївна
|
провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,32 | переможець конкурсу | 138785 | 12.04.2019 |
414 | Мирна Світлана Анатоліївна
|
провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 5,11 | переможець конкурсу | 138786 | 12.04.2019 |
415 | Коваленко Зоя Василівна
|
провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,55 | переможець конкурсу | 138787 | 12.04.2019 |
416 | Абдулліна Валентина Василівна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,45 | переможець конкурсу | 138788 | 12.04.2019 |
417 | Чумак Людмила Олексіївна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства громадян головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,56 | переможець конкурсу | 138789 | 12.04.2019 |
418 | Симонова Валентинівна Євгенівна
|
провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,55 | другий за результатами конкурсу кандидат | 138789 | 12.04.2019 |
419 | Кирилишена Вікторія Валентинівна | начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 9 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,90 | переможець конкурсу | 138790 | 12.04.2019 |
420 | Соболь Аліна Григорівна | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 9 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,46 | переможець конкурсу | 138791 | 12.04.2019 |
421 | Демченко Ольга Іванівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 9 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,67 | переможець конкурсу | 138792 | 12.04.2019 |
422 | Кузіва Надія Володимирівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 9 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,77 | переможець конкурсу | 138793 | 12.04.2019 |
423 | Остапенко Алла Віталіївна
|
провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 9 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,11 | переможець конкурсу | 138794 | 12.04.2019 |
424 | Миронова Ольга Анатоліївна | провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 9 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,23 | переможець конкурсу | 138795 | 12.04.2019 |
425 | Білик Людмила Григорівна | заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 10,79 | переможець конкурсу | 138796 | 12.04.2019 |
426 | Німич Світлана Григорівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,22 | переможець конкурсу | 138797 | 12.04.2019 |
427 | Доценко Наталія Устимівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,67 | переможець конкурсу | 138798 | 12.04.2019 |
428 | Литвиненко Олена Андріївна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,68 | переможець конкурсу | 138799 | 12.04.2019 |
429 | Ахматова Тетяна Миколаївна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,67 | переможець конкурсу | 138800 | 12.04.2019 |
430 | Бурковська Лідія Михайлівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,90 | переможець конкурсу | 138801 | 12.04.2019 |
431 | Грицай Світлана Анатоліївна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 9,12 | переможець конкурсу | 138802 | 12.04.2019 |
432 | Коршак Оксана Миколаївна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,00 | переможець конкурсу | 138803 | 12.04.2019 |
433 | Тіцька Тетяна Василівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,44 | переможець конкурсу | 138804 | 12.04.2019 |
434 | Клякун Ірина Борисівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,22 | переможець конкурсу | 138805 | 12.04.2019 |
435 | Рудь Валентина Миколаїївна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,57 | переможець конкурсу | 138806 | 12.04.2019 |
436 | Дубова Наталія Михайлівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,12 | другий за результатами конкурсу кандидат | 138806 | 12.04.2019 |
437 | Волкова Лариса Миколаївна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 8,33 | переможець конкурсу | 138807 | 12.04.2019 |
438 | Фокіна Світлана Михайлівна
|
головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 6,11 | другий за результатами конкурсу кандидат | 138807 | 12.04.2019 |
439 | Куль Оксана Іванівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,33 | переможець конкурсу | 138808 | 12.04.2019 |
440 | Зайцева Олена Михайлівна | головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області | 7,21 | другий за результатами конкурсу кандидат | 138808 | 12.04.2019 |