Пропустити навігацію

Основні функції структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Управління обслуговування громадян

 

Положення про управління

 

Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної політики з обслуговування застрахованих осіб, осіб, що перебувають на обліку в органах Пенсійного фонду як одержувачі пенсії, осіб, які мають право на призначення пенсії, виплату допомоги на поховання, страхувальників або уповноважених ними осіб з метою вирішення питань, з якими вони звертаються до органів Пенсійного фонду.

 

Prohodovskyj - Основні функції структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській областіНачальник: ПРОХОДОВСЬКИЙ Володимир Іванович

 

декларація

 

Біографічна довідка: 

 

Народився 15 травня 1984 року в с. Вечірки Пирятинського району Полтавської області.

Має вищу економічну освіту. У 2007 році закінчив Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, спеціаліст з обліку і аудиту.  

Трудову діяльність розпочав у липні 2007 року на посаді провідного спеціаліста операційного відділу по виплаті пенсій Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

До 2016 року працював в Головному управлінні, обіймаючи посади головного спеціаліста відділу контролю за правильністю призначення та перерахунку пенсій, відділу організаційно-методичної роботи, методичного відділу, відділу з питань призначення пенсій.

У квітні 2016 року призначений начальником відділу обслуговування громадян Київського району в м. Полтаві Полтавського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області.

З квітня 2017 року працював в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області на посадах головного спеціаліста відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян, заступника начальника управління пенсійного забезпечення – начальника відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян, заступника начальника операційного відділу з нарахування та виготовлення пенсійної документації управління з координації та контролю за виплатою пенсій.

У березні 2019 року призначений на посаду начальника управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

 

Телефон: (0532) 56-25-78


 Управління пенсійного забезпечення

 

Положення про управління

Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання вимог актів законодавства та інших нормативно-правових актів про пенсійне забезпечення.

 

Tovstonozhko - Основні функції структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській областіНачальник: ТОВСТОНОЖКО Ірина В’ячеславівна

 

декларація

 

Біографічна довідка: 

 

Народилась 18 грудня 1966 року в м. Кобеляки Полтавської області.

Має вищу юридичну освіту. У 1987 році закінчила Чернігівський юридичний технікум, у 1994 році – Українську юридичну академію, юрист.

Трудовий шлях в соціальній сфері розпочала у 1987 році інспектором відділу пенсійного забезпечення Донецького обласного управління соціального забезпечення.

У 1991-2001 роках працювала заступником начальника управління – начальником відділу з питань пенсійного забезпечення управління соціального захисту населення Октябрського райвиконкому м. Полтави.

З лютого 2001 року працює в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області. В 2001-2007 роках обіймала посади головного спеціаліста, заступника начальника відділу пенсійного забезпечення, заступника управління пенсійного забезпечення – начальника відділу з питань призначення пенсій.

В 2007 році призначена на посаду начальника управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

З березня 2019 року – начальник управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

 

Телефон: (0532) 56-55-43

_________________________________________________________________

Управління з питань виплати пенсій

 

Положення про управління

 Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення громадян, правильного і своєчасного нарахування та виплати пенсій, проведення масових автоматизованих перерахунків пенсій у зв’язку зі змінами в законодавстві.

 

Didenko 1 - Основні функції структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській областіНачальник: ДІДЕНКО Людмила Станіславівна

 

декларація

 

Біографічна довідка: 

 

Народилась 07 квітня 1967 року в м. Бахмач Чернігівської області.

Має вищу економічну освіту. У 2005 році закінчила Харківський національний економічний університет, спеціаліст з обліку і аудиту.

Трудовий шлях розпочала у 1985 році інспектором по виплаті пенсій та допомоги Полтавського центру по нарахуванню і виплаті пенсій та допомоги Управління соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.

У 1988 – 2001 роках працювала старшим інспектором, начальником відділу Полтавського центру по нарахуванню і виплаті пенсій та допомоги Управління соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.

З квітня 2001 року працює в органах Пенсійного фонду України.

У 2001 році працювала начальником операційного відділу, заступником начальника Центру по нарахуванню і виплаті пенсій управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

У 2002 — 2018 роках обіймала посади заступника начальника управління по нарахуванню і виплаті пенсій, начальника управління з нарахування та виплати пенсій, заступника начальника управління з координації та контролю за виплатою пенсій Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

З січня 2019 року працює на посаді начальника управління з координації та контролю за виплатою пенсій Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

У квітні 2019 року призначена на посаду начальника управління з питань виплати пенсій Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

 

Телефон: (0532) 635988

_________________________________________________________________

  Фінансово-економічне управління

 

Положення про управління

Основними завданнями управління є забезпечення належного планування (прогнозування) та виконання бюджету Головного управління; забезпечення своєчасного і в повному обсязі спрямування коштів на виплату пенсій та грошової допомоги, інші заплановані витрати; ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності, формування бюджетної, фінансової, податкової та іншої звітності; забезпечення у регіоні надходжень від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, інших коштів відповідно до законодавства, ведення обліку цих надходжень.

 

Kamkina - Основні функції структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській областіНачальник: КАМКІНА Галина Іванівна

декларація

Біографічна довідка: 

Народилася 18 березня 1962 року в с. Потеряйки Решетилівського району, Полтавської області.

Має вищу економічну освіту.

У 1985 році закінчила Ірпінський індустріальний технікум за спеціальністю «бухгалтер». Трудовий шлях розпочала у 1980 році бухгалтером ПХО «Полтавчанка» в м. Полтава.

У 2008 році закінчила Полтавський інститут економіки і права за спеціальністю «Фінанси».

З жовтня 1993 року працює в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області. Обіймала посади провідного спеціаліста, головного економіста, заступника головного бухгалтера, начальника відділу фінансового забезпечення-головного бухгалтера, начальника бюджетно-фінансового управління.

З 1 березня 2017 року – начальник фінансово-економічного управління – головний бухгалтер Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

 

Телефон: (0532) 50-08-01

__________________________________________________________________

Управління інформаційних систем та електронних реєстрів

 

Положення про управління

Основними завданнями управління є забезпечення формування та ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування; забезпечення технологічного та методологічного супроводу інформаційної взаємодії з органами виконавчої влади; формування, ведення, адміністрування, організаційно-методична підтримка, супровід та поточна експлуатація програмного забезпечення, прикладних підсистем інформаційно-телекомунікаційної системи Пенсійного фонду України, баз даних, що використовуються органами Фонду; здійснення моніторингу відомостей про осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхування, та забезпечення захисту інформації в цих системах.

 

Gavrylko - Основні функції структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській областіНачальник: ГАВРИЛКО Сергій Миколайович

 

декларація

 

Біографічна довідка: 

 

Народився 25 лютого 1975 року в місті Полтава.

Має вищу освіту. У 1997 році закінчив Полтавський технічний університет за спеціальністю «електропривід та автоматизація промислових установок та технологічних комплексів», у 2007 році – Харківський регіональний інститут державного управління за спеціальністю «магістр державного управління».

Працює в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області з 1997 року, в 2011 році очолив управління інформаційних систем та електронних реєстрів.

 

Телефон: (0532) 56-03-47 

 

 

__________________________________________________________________

Управління по роботі з персоналом

 

Положення про управління

 Основними завданнями управління є реалізація державної політики з питань управління персоналом; забезпечення здійснення керівником державної служби своїх повноважень з питань управління персоналом; добір персоналу Головного управління; прогнозування розвитку персоналу, заохочення працівників до службової кар’єри, підвищення рівня їх професійної компетентності; здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту; документальне оформлення вступу на державну службу, її проходження та припинення.

 

Pyeskov - Основні функції структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській областіНачальник: ПЄСКОВ Юрій Олексійович

декларація

Біографічна довідка: 

Народився 8 березня 1965 року в м. Одесі.

Має вищу технічну освіту. У 1986 році закінчив Полтавське вище військове командне училище зв’язку за спеціальністю ‘‘команда радіоелектропровідного зв’язку’’.

З 1986 по 2003 роки проходив службу в Збройних Силах.

З квітня 2005 року працює в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області, обіймаючи посади начальника відділу кадрів, завідувача сектору кадрового забезпечення, заступника начальника відділу юридично – кадрового забезпечення, начальника відділу організаційно–кадрового забезпечення та роботи із зверненнями громадян.

З січня 2014 року – начальник відділу персоналу та організаційно – інформаційної роботи.

У  квітні 2019 року призначений на посаду начальника управління по роботі з персоналом Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

 

Телефон: (0532) 56-57-76

 

____________________________________________________________________

  Юридичне управління

 

Положення про управління

Основними завданнями юридичного управління є організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів Головним управлінням, їх керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків, а також представлення інтересів Фонду в судах та інших органах.

 

Kaplatska - Основні функції структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській областіНачальник: КАПЛАЦЬКА Світлана Миколаївна

декларація

Біографічна довідка: 

Народилась 28 липня 1974 року в смт. Нові Санжари Полтавської області.

Має вищу юридичну освіту. У 2001 році закінчила Міжрегіональну Академію управління персоналом.

Трудовий шлях розпочала у 1993 році юристом у КСП “Шлях Ілліча” Новосанжарського району.

З квітня 2004 року працює в юридичній службі Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, обіймаючи посади начальника юридичного відділу, завідувача юридичного сектору, начальника відділу юридично–кадрового забезпечення, заступника начальника Головного управління-начальника юридичного відділу, начальника юридичного відділу, заступника начальника Головного управління.

З травня 2017 року – начальник юридичного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Телефон: (0532) 56-97-43

 

__________________________________________________________________

Управління контрольно-перевірочної роботи

 

Положення про управління

Головним завданням управління є організація контролю за дотриманням суб’єктами солідарної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування вимог законодавства у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, у тому числі щодо захисту прав застрахованих осіб, контролю за цільовим використанням коштів Фонду, інших коштів, призначених для виплати пенсій.

 

Начальник: ПАСІЧНИК Оксана Віталіївна

 

Біографічна довідка: 

 

Народилась 30 травня 1973 року в місті Полтава.

Має повну вищу освіту. У 1998 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В. Г. Короленка за спеціальністю «дошкільне виховання, іноземна мова та література». Трудовий шлях розпочала у 1992 році вихователем дитячого ясла-садка № 69 в м. Полтаві.

У 2003 році закінчила Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю «облік і аудит».

З жовтня 1998 року працює в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області. Обіймала посади оператора комп’ютерного набору, бухгалтера-ревізора, спеціаліста-ревізора, провідного спеціаліста, головного спеціаліста, начальника відділу, заступника начальника управління – начальника відділу.

27 січня 2021 року призначена на посаду начальника управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

 

Телефон: (0532) 56-24-29

_______________________________________________________________

Управління адміністративного забезпечення

 

Положення про управління

Основними завданнями управління є забезпечення організації діловодства та архівної справи в Головному управлінні відповідно до вимог державних стандартів щодо організаційно – розпорядчої документації та нормативно – правових актів з діловодства; організація та забезпечення управлінської діяльності, господарського обслуговування Головного управління; створення максимально зручних умов для продуктивної і творчої роботи працівників Головного управління; планування матеріально-технічного постачання та розвиток матеріально-технічної бази в системі Головного управління; організація обробки звернень громадян.

 

SHtanko - Основні функції структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській областіНачальник: ШТАНЬКО Олександр Вікторович          

 

декларація

 

Біографічна довідка: 

 

Народився 27 лютого 1974 року в м. Полтаві.

Має вищу економічну освіту. Закінчив Полтавський університет економіки і торгівлі за спеціальністю «економіка підприємства».

У період з травня 1992 року по квітень 1994 року проходив службу в лавах збройних сил України.

Трудовий шлях розпочав у 1994 році. З 1994 року по 2000 рік та з 2004 року по 2011 рік працював в ПМК № 2 «Укргазпромбуд» слюсарем-ремонтником та монтажником зовнішніх трубопроводів.

У 2011 році обіймав посаду менеджера з адміністративної діяльності ДП «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України».

З грудня 2011 року по вересень 2015 року працював на посаді директора ПП «Полтавапрофкомунсервіс» ПОПОПСП ПФУ.

З жовтня 2015 року призначений на посаду начальника управління адміністративно-господарського забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

З березня 2019 року – начальник управління адміністративного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

 

Телефон: (0532) 56-94-37

__________________________________________________________________

Відділ внутрішнього аудиту

 

Положення про відділ

Головним завданням відділу є оцінка функціонування системи внутрішнього контролю в Головному управлінні, у тому числі  шляхом здійснення аудиторських досліджень, інших контрольних заходів в  Головному управлінні та його структурних підрозділах, удосконалення системи управління в підрозділах Фонду, запобігання фактам незаконного, неефективного та нецільового використання пенсійних коштів та інших активів, виникненню помилок чи недоліків у діяльності.

Pylypenko 768x1024 - Основні функції структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській областіНачальник: ПИЛИПЕНКО Мирослава Василівна

 

декларація

 

Біографічна довідка: 

 

Народилася 04 квітня 1965 року в с. Пнів Надвірнянського району Івано – Франківської області.

Має вищу освіту. У 1990 році закінчила Полтавський кооперативний інститут, інженер – технолог громадського харчування; у 2002 році –  Полтавський державний національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, економіст з обліку і аудиту.

Працювала завідуючою виробництвом в Надвірнянському об’єднанні громадського харчування до 1995 року.

З 1996 по 2001рік займала посаду виконавчого директора компанії «СВЕНН-авто».

Із грудня 2002 року працювала головним спеціалістом відділу надходження доходів в управлінні Пенсійного фонду України Київського району в м. Полтаві, з  березня 2007 року – в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області. Обіймала посади провідного спеціаліста, головного спеціаліста контрольно – ревізійного відділу, завідувача сектору фінансового аудиту управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю.

З 19 березня 2019 року призначена на посаду начальника відділу внутрішнього аудиту Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

 

Телефон: (0532) 608205

_________________________________________________________________

Сектор організаційно-інформаційної роботи

 

Положення про сектор

Головними завданнями сектору є організація та проведення засідань колегій, нарад та інших публічних заходів при начальнику Головного управління;  забезпечення реалізації державної інформаційної політики у сфері пенсійного забезпечення; інформування громадськості про діяльність Головного управління; забезпечення зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

 

YArmosh 768x1024 - Основні функції структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській областіЗавідувач: Ярмош Оксана Ігорівна

 

декларація

 

Біографічна довідка: 

Народилась 04 січня 1968 року в м. Полтава.

Має вищу гуманітарну освіту. У 1989 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут за спеціальністю “вчитель початкових класів”, в 2000 році – Полтавський нафторозвідувальний технікум за спеціальністю “економіка підприємств”, у 2007 році — магістратуру Харківського національного економічного університету за спеціальністю “державна служба”.

У 1989 – 2003 роках працювала учителем початкових класів Полтавської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 29.

З грудня 2003 року працює в органах Пенсійного фонду України.

Обіймала посади головного спеціаліста відділу організаційної роботи, заступника начальника відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Головного управління.

З травня 2019 року працює на посаді завідувача сектору організаційно-інформаційної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Телефон: (0532) 608193

____________________________________________________________________

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

 

Положення про сектор 

Основною функцією є розроблення заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням, здійснення контролю за їх реалізацією структурними підрозділами; вжиття заходів щодо виявлення конфлікту інтересів, сприяння його усуненню; контроль за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів; виявлення сприятливих для вчинення корупційних правопорушень ризиків в діяльності посадових осіб,  внесення пропозицій щодо їх усунення.

 

СЕРДЮК Світлана Володимирівна

декларація

Біографічна довідка: 

 

Народилась 7 жовтня 1978 року в с. Соколівка Бобровицького району Чернігівської області.

Має вищу економічну освіту. У 2003 році закінчила Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю «Облік і аудит», економіст-бухгалтер.

З 2007 року працювала в НВ ТОВ «Промелектроніка» секретарем офісу, бухгалтером-касиром.

У березні 2010 року прийнята на роботу головним спеціалістом відділу надходження доходів управління Пенсійного фонду України Октябрського району в м. Полтаві.

З квітня по вересень 2011 року – бухгалтер Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії.

З листопада 2011 року працювала в управлінні Пенсійного фонду України Октябрського району в м. Полтаві, обіймаючи посади головного спеціаліста відділу обліку надходження платежів, по контролю за цільовим використанням коштів відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використання коштів.

З лютого 2014 року працює в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області на посадах головного спеціаліста відділу внутрішнього аудиту, головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції.

 

Телефон: (0532) 51-32-65

____________________________________________________________________

 

background Layer 1