Пропустити навігацію

Про результати діяльності відділу внутрішнього аудиту за 2020 рік

На виконання Зведеного операційного плану діяльності з внутрішнього аудиту відділом внутрішнього аудиту проведено 5 планових внутрішніх аудитів. Окрім того, здійснено 8 інших контрольних заходів за використанням коштів на проведення ремонтних робіт.

Об’єктами аудиту визначено витрачання коштів на оплату праці; використання коштів на утримання службових приміщень, транспортних засобів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв; скорочення обсягів заборгованості по платежах, повноту та своєчасність направлення підприємствам до відшкодування розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, прийом та обслуговування громадян, призначення (поновлення) та виплати пенсій внутрішньо – переміщеним особам, наповнення Реєстру застрахованих осіб, облік переплат пенсій, повнота охоплення заходами стягнення надміру виплачених коштів, списання переплат пенсій.

Загалом, в ході аудиторських досліджень виявлено 52 фінансові порушення на загальну суму 190,1 тис.грн., з яких 33 порушення що не призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 120,7 тис.грн.

Відшкодовано 100% встановлених фінансових порушень. Крім того, за результатами проведених контрольних заходів у попередніх роках, надійшло 1,6 тис.грн. Продовжується щомісячне утримання залишку невідшкодованих 3 переплат пенсій. Вжито заходи щодо списання відповідно до законодавства заборгованість по пені державного підприємства на загальну суму 23,4 тис.грн. та фінансових санкцій фізичних осіб – підприємців на загальну суму 5,4 тис.грн.

За результатами досліджень надано 45 рекомендацій спрямованих на усунення встановлених порушень, упередження виникнення недоліків та удосконалення конкретних напрямів діяльності, які прийняті до виконання об’єктами контролю. Виконано 29 рекомендацій, з яких 16 – за результатами аудитів попереднього року.

З метою формування Зведеної бази даних об’єктів аудиту та актуалізації в ній інформації проведено узагальнення результатів роботи відділу за 12 місяців 2020 року та надано своєчасно відповідні матеріали до Пенсійного фонду України.

Із спеціалістами відділу проведено 9 тренінгів з питань організації, планування, документування результатів внутрішніх аудитів, аспектів проведення внутрішньої оцінки якості внутрішнього аудиту та підведено підсумки навчань шляхом проведення тестувань.

background Layer 1