Пропустити навігацію

Колишні керівники Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

27032017 1 221x300 - Колишні керівники Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Тимошенко Анатолій Іванович 1991-1993 р.р

До призначення на посаду керуючого Полтавською обласною філією республіканського відділення Пенсійного фонду СРСР працював першим заступником голови облвиконкому.

Зробив вагомий внесок в організацію роботи органів Фонду на обласному рівні. Особливу увагу приділяв підбору кадрів, вважаючи головними критеріями їх оцінки кваліфікацію та спроможність виконувати завдання, покладені на органи Фонду.

 

 

 

 

 

 

 

20170327 3 229x300 - Колишні керівники Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській областіМахтєєв Віталій Миколайович 1993 – 1998 р.р

Маючи економічну освіту і значний досвід роботи на керівних посадах в радянських органах та господарських організаціях, перейшов на роботу в органи Пенсійного фонду з посади начальника бюро по розробці і впровадженню прогресивних форм і методів господарювання виробничого об’єднання «Лтава». З 1991р. був заступником керуючого філії, а в 1993р.призначений начальником Полтавського обласного управління Пенсійного фонду України. Під час його діяльності удосконалено структуру управління, закладено основи матеріально-технічної бази органів Пенсійного фонду області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20170328 4 191x300 - Колишні керівники Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Коваль Олександр Миколайович 1998-2003 р.р.

Начальником обласного управління Пенсійного фонду України став після того, як протягом 1990-1998р.р. обіймав керівні посади в обласному управлінні соціального захисту населення. Під безпосереднім керівництвом О.М.Коваля в області були запроваджені нетрадиційні форми виплати пенсій, успішно проведено експеримент по передачі органам Пенсійного фонду функцій призначення та виплати пенсій, впроваджений персоніфікований облік відомостей у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20170327 5 262x300 - Колишні керівники Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Руденко Валерій Костянтинович  2003-2015 р.р

В колектив обласного управління Пенсійного фонду України влився, маючи 10-річний досвід роботи в органах соціального захисту населення. Пройшов шлях від заступника начальника відділу до заступника начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержад-міністрації.

У січні 2001р. призначений заступником, а через рік – першим заступником начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

З листопада 2003 року по квітень 2015 року очолював Головне управління. Цей період характеризується постійним пошуком шляхів розв’язання гострих соціальних проблем, пов’язаних зі змінами у економічному та політичному житті країни. Завдяки здійсненим під його керівництвом заходам в області було успішно розпочато практичне впровадження в життя пенсійної реформи відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» і реалізовано комплексні заходи по забезпеченню стабільності пенсійної системи та підвищенню її фінансової спроможності.

 

background Layer 1