Пропустити навігацію

Напередодні новорічних свят органи Пенсійного фонду профінансували пенсії достроково

Фінансування виплати пенсій в області протягом грудня здійснювалося за графіком і завершилося раніше визначеного законодавством терміну у зв’язку зі святковими та вихідними днями.
Ввечері 22 грудня органи Пенсійного фонду області направили останні кошти до банківських установ, а доставка пенсій поштовими відділеннями тривала протягом декількох наступних днів. Таким чином, незважаючи на складні погодні умови на Полтавщині, майже 435 тис. літніх людей перед новорічними святами одержали свої соціальні гарантії. У цілому протягом місяця Фондом виплачено 1 млрд. 123,1 млн. грн.
Фінансування пенсій першого місяця 2019 року розпочнеться 3 січня. Виплата за січень буде проводитись у період з 4 по 25 число відповідно до встановлених дат виплат.
Зважаючи на те, що керівництво пенсійної галузі області та Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» днями уклали Угоду про надання поштових послуг у районах і містах Полтавщини у 2019 році, понад 167 тисяч підопічних Фонду, які одночасно є клієнтами поштових відділень, зможуть і надалі вчасно одержувати пенсійні виплати, які їм приноситимуть листоноші.
Сума, яку необхідно виділити з пенсійного бюджету для доставки коштів у наступному році, складатиме більше 71 млн.грн. Тому працівники пенсійних установ продовжують роз’яснювальну роботу щодо залучення пенсіонерів до банківського обслуговування, адже цей сучасний спосіб дозволяє заощаджувати значні бюджетні суми, які потрібні безпосередньо для виплати пенсій.

background Layer 1