Пропустити навігацію

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

123 - Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерамУже три роки поспіль Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області з 01 квітня без додаткового звернення особи проводить перерахунок пенсій тим особам, які на перше березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули право на проведення перерахунку на найбільш вигідних умовах.

Право на такий перерахунок пенсії мають застраховані особи, які після призначення пенсії продовжували працювати, та набули не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі за даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

Можливі варіанти перерахунку:

– з додаванням страхового стажу та з урахуванням заробітку, з якого попередньо призначено (перераховано) пенсію;

– з додаванням страхового стажу та заробітку із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час попереднього перерахунку пенсії.

Загалом з 01.04.2020 автоматизованим способом проведено перерахунок пенсій понад 25,1 тис працюючих пенсіонерів. Середній розмір підвищення після такого перерахунку склав 127,4 гривень.

background Layer 1