Результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби, який відбувся з 02 по 05 квітня 2019 року
Відповідно до Закону України “Про державну службу”, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 переможцями конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії “Б” головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області стали наступні:
№ з/п |
Назва посади |
Прізвище, ім‘я та по батькові кандидата |
Загальна кількість балів |
Примітка |
Номер вакансії |
1 |
заступник начальника відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян управління обслуговування громадян |
Рижук Ірина Петрівна |
10,00 |
Переможець конкурсу |
128615 |
другий за результатами оцінювання конкурсу кандидат відсутній |
|||||
2 |
заступник начальника відділу розгляду звернень управління обслуговування громадян |
Стрижеус Людмила Миколаївна |
10,00 |
Переможець конкурсу |
128616 |
другий за результатами оцінювання конкурсу кандидат відсутній |
|||||
3 |
заступник начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та використання електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів |
Макаренко Ірина Миколаївна |
8,25 |
Переможець конкурсу |
128617 |
другий за результатами оцінювання конкурсу кандидат відсутній |
|||||
4 |
заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних реєстрів |
Нагуляк Лариса Миколаївна |
10,00 |
Переможець конкурсу |
128618 |
другий за результатами оцінювання конкурсу кандидат відсутній |
|||||
5 |
заступник начальника відділу планування та обліку персоналу управління по роботі з персоналом |
Новак Алла Миколаївна |
9,75 |
Переможець конкурсу |
128619 |
Ковальчук Світлана Олександрівна |
8,75 |
другий за результатами оцінювання конкурсу кандидат |
128619 |
||
6 |
начальник відділу організації правової роботи юридичного управління |
Савич Тетяна Олександрівна |
9,25 |
Переможець конкурсу |
128620 |
другий за результатами оцінювання конкурсу кандидат відсутній |
|||||
7 |
заступник начальника відділу організації правової роботи юридичного управління |
Гайдусь Ольга Володимирівна |
9,88 |
Переможець конкурсу |
128621 |
другий за результатами оцінювання конкурсу кандидат відсутній |
|||||
8 |
заступник начальника відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління |
Наконечна Ірина Володимирівна |
9,38 |
Переможець конкурсу |
128622 |
Пасюта Петро Петрович |
4,75 |
другий за результатами оцінювання конкурсу кандидат |
128622 |
||
9 |
заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи управління контрольно-перевірочної роботи |
Прокопчук Ольга Леонтіївна |
8,75 |
Переможець конкурсу |
128623 |
другий за результатами оцінювання конкурсу кандидат відсутній |
|||||
10 |
заступник начальника загального відділу управління адміністративного забезпечення |
Родінчук Катерина Сергіївна |
8,75 |
Переможець конкурсу |
128624 |
Шкоропад Наталія Олександрівна |
8,25 |
другий за результатами оцінювання конкурсу кандидат |
128624 |
||
11 |
заступник начальника відділу організаційно-інформаційної роботи |
Латті Олена Миколаївна |
9,75 |
Переможець конкурсу |
128625 |
Потапчук Марія Станіславівна |
8,50 |
другий за результатами оцінювання конкурсу кандидат |
128625 |
||
12 |
завідувач сектору внутрішнього аудиту |
Протасевич Павло Іванович |
9,63 |
Переможець конкурсу |
128626 |
другий за результатами оцінювання конкурсу кандидат відсутній |