Пропустити навігацію

ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА – ЗРУЧНИЙ СЕРВІС ДЛЯ КОЖНОГО

Одним із зручних і доступних для кожного дистанційних онлайн-сервісів, які пропонує Пенсійний фонд, є можливість переглянути відомості про свою трудову діяльність в ЕЛЕКТРОННІЙ ТРУДОВІЙ КНИЖЦІ.

Тут відображатиметься інформація про трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця та про сплачені страхові внески з 1998 року. Застраховані особи та роботодавці також зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом. Відтак, у разі втрати паперової трудової книжки не потрібно буде витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.

Доступ до ЕЛЕКТРОННОЇ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ можливий на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду.

Ви можете увійти на нього, скориставшись цією відеоінструкцією: 

ПЕНСІЙНІ ПОСЛУГИ ДОСТУПНІ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ УСТАНОВ ФОНДУ ТА БЕЗ ЦИФРОВОГО ПІДПИСУ!

ПЕНСІЙНІ ПОСЛУГИ ДОСТУПНІ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ УСТАНОВ ФОНДУ ТА БЕЗ ЦИФРОВОГО ПІДПИСУ!#МИПРАЦЮЄМОЩОБВАМБУЛОКОМФОРТНО

Опубліковано Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області Пʼятниця, 20 березня 2020 р.

або використовуючи електронний підпис: https://www.pfu.gov.ua/sm/128590-elektronnyj-pidpys-tse-prosto-i-zruchno

В Особистому кабінеті вебпорталу, в меню ліворуч, обираєте пункт «Електронна трудова книжка» (якщо на сторінці немає відповідного пункту, натисніть ПІБ у верхньому меню вебпорталу). Тут Ви зможете ознайомитись із записами у своїй електронній трудовій книжці та подати інформацію про періоди трудової діяльності, відсутні в реєстрі застрахованих осіб.

Користуйтеся онлайн-сервісами Пенсійного фонду в період оголошеного в Україні карантину, не виходячи з дому, в будь-який зручний для Вас час!

Elektronna trudova knyzhka - ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА – ЗРУЧНИЙ СЕРВІС ДЛЯ КОЖНОГО

background Layer 1