Пропустити навігацію

САМОСТІЙНИЙ РОЗРАХУНОК МАЙБУТНЬОЇ ПЕНСІЇ

Для того щоб самостійно прорахувати розмір пенсії, яку майбутній пенсіонер буде отримувати, необхідно знайти в Особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду сервіс “Пенсійний калькулятор”.

При обчисленні страхового стажу та заробітної плати використовуються дані, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України. Щоб врахувати періоди трудової діяльності та інші періоди, що входять до стажу роботи для призначення пенсії, користувачам додатково надана можливість їх ручного введення.

Щоб ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР спрацював, потрібно увести всі періоди роботи відповідно до записів у трудовій книжці, вказуючи дату зарахування і дату звільнення. За результатами розрахунку на перегляд надається сума розрахованої пенсії та формується протокол, який містить інформацію про всі складові такого розрахунку(індивідуальні коефіцієнти, помісячний розрахунок заробітної плати та страхового стажу тощо).

Сервіс не здійснює припущень щодо рівня зростання середньої заробітної плати або рівня інфляції у наступні роки, тому оцінює прогнозний розмір пенсії в умовах на момент проведення розрахунку.

Користувачам, які авторизувались на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду за допомогою ЕЦП, надається можливість розрахувати (перевірити) розмір пенсії за віком.

Як зареєструватися на вебпорталі за допомогою ЕЦП, дивіться тут.

Водночас пенсійні послуги онлайн можна одержувати, лише ввівши номер телефону або банківської карти. Детальна відеоінструкція тут.

Посилання на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду: https://portal.pfu.gov.ua/

Користуйтеся пенсійними онлайн – це швидко і зручно!

kalk - САМОСТІЙНИЙ РОЗРАХУНОК МАЙБУТНЬОЇ ПЕНСІЇ

background Layer 1